کد خبر: ۴۴۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴

نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز مجلس در جریان تذکری، نطق خود را با کنایه به اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس آغاز کرد و گفت: با عرض سلام خدمت رهبر فرزانه و نمایندگانی که عصاره ملت در خانه ملت هستند و نه عصاره فهرست، مثل بعضی از افراد.

به گزارش شفاف، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان تذکری، نطق خود را با کنایه به اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس آغاز کرد و گفت: با عرض سلام خدمت رهبر فرزانه و نمایندگانی که عصاره ملت در خانه ملت هستند و نه عصاره فهرست، مثل بعضی از افراد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم در جلسه علنی امروز مجلس به اظهارات اخیر همین نماینده واکنش نشان داد و گفت: شنیده ام اینجا گفته شده که مثلا دیوان محاسبات بودجه مجلس را رسیدگی می‌کند بعد رئیس دیوان محاسبات این‌ها را خط می‌زند؛ اصلا همچین چیزی نیست، دیوان محاسبات مرجع مستقلی است. به خاطر ندارم در این چند دوره‌ای که در مجلس هستم، یک بار ما به دیوان محاسبات مطلبی گفته باشیم و دیوان محاسبات همچین کاری کرده باشد. دیوان محاسبات مثل بقیه، گزارش خود را می‌دهد و بررسی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: