کد خبر: ۴۵۷۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خبرنگاران خواست تا فردا عصر اطلاعات خود را تکمیل کنند.

به گزارش شفاف، ظهر امروز پیامکی از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای خبرنگاران متقاضی دریافت آرم طرح ترافیک ارسال شد که بر اساس آن از خبرنگاران درخواست شده تا مدارک خود را تکمیل کنند.

در این پیامک آمده است که متقاضی گرامی لطفا هر یک از مدارک از جمله معرفی‌نامه از محل کار، بیمه خبرنگاری (لیست بیمه محل کار یا ارشاد و یا 10 اثر شش ماهه اخیر را تا ساعت 18 روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه جاری به آدرس reporter-traffic@tehran.ir ارسال کنید.

این در حالیست که از خبرنگاران درخواست شده است که اگر بیمه خبرنگاری که بر اساس لیست بیمه محل کار یا ارشاد است، ندارند 10 اثر شش ماهه اخیر خود را به آدرس ایمیل فوق‌الذکر ارسال کنند.

ارسال این مدارک، نفیِ مدارکی که در سامانه ارسال شده نیست، بلکه برای افرادی است که نتوانسته‌اند مدارک خود را به طور کامل در سامانه بارگذاری کنند یا دچار مشکل شده‌اند. هر چند در حال حاضر نیز در سامانه امکان حذف مدارک قبلی و بارگذاری مدارک جدید به صورت کامل وجود دارد و ارسال مدارک به این ایمیل برای آن است که کسی به دلیل نقص مدرک، از طرح ترافیک محروم نشود.

امسال به جز کارت خبرنگاری بر اساس آئین‌نامه، معرفی‌نامه از محل کار، بیمه خبرنگاری یا ۱۰ اثر که نشان‌دهنده فعالیت مستمر خبرنگاران است که باید به سازمان ترافیک ارسال شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: