کد خبر: ۴۵۷۷۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲

سرمربی بارسلونا معتقد است هافبک ‌اسپانیایی تیمش بازیکن فوق العاده‌ای است.

به‌ گزارش ‌شفاف، بارسلونا بامداد یکشنبه در دیدار نهایی کوپا دل ری با پنج گل سویا را شکست داد و فاتح این رقابت‌ها شد. ارنستو والورده پس از بازی گفت‌: به خاطر فتح این جام خوشحال هستم. باعث خوشحالی هواداران‌مان شدیم و توانستیم از جو این فینال لذت ببریم. فینال هر رقابتی یک فرصت است و ما در کوپا دل ری توانستیم به دیدار نهایی صعود کنیم. به جام هایی که از دست داده‌ایم فکر نمی‌کنم. شکست از رم در لیگ قهرمانان اروپا مدت‌ها ذهن ما را مشغول کرده بود اما امروز توانستیم بازی فوق‌العاده‌ای را برابر سویا به نمایش بگذاریم. هدفمان پیروزی برابر این تیم بود و در حال‌ حاضر باید قهرمانی‌مان را در لالیگا تثبیت کنیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه‌ اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و کنترل آن را در اختیار داشتیم. حریف در شروع کمی رو به عقب بازی کرد و ما توانستیم به گل برسیم. سپس فرصت‌های بیشتری داشتیم و فضا نیز برای ما بیشتر شد. توانستیم بازی را سه بر صفر کنیم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. با دقت بازی کردیم. حریف زمانی که بازی یک بر یک شده بود می خواست پیش روی کند اما ما به خوبی آنها را کنترل کردیم.

والورده درباره خداحافظی آندرس اینیستا از بارسلونا اظهار کرد: باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. اینیستا تصمیم نهایی را خواهد گرفت و به اطلاع همه خواهد رساند. واضح است او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و می‌توان از تماشای بازی‌اش لذت برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: