کد خبر: ۴۵۷۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹

سرمربی سویا عملکرد بارسلونا را در فینال کوپا دل ری فوق‌العاده‌ عنوان کرد و بازی این تیم را فراموش نشدنی دانست.

به‌ گزارش ‌شفاف، سویا بامداد امروز (یکشنبه) با پنج گل در فینال کوپا دل ری مغلوب بارسلونا شد. وینچنزو مونتلا، پس از این شکست سنگین گفت‌: بارسلونا بازی فراموش نشدنی را انجام داد و زمانی که این تیم چنین بازی را به نمایش می‌گذارد کار برای حریفش سخت می‌شود. پس از گل نخست دو، سه فرصت داشتیم تا بازی را به تساوی برسانیم اما آنها زمانی به محوطه جریمه می رسیدند فوق‌العاده‌ بودند. بارسلونا بازیکنان خیلی خوبی مانند آندرس اینیستا ، لیونل مسی ، لوئیس سوارس و ... دارد.

سرمربی سویا در مورد جبران نتیجه‌ اظهار کرد: هیچ چیزی غیر ممکن نیست ما تلاش کردیم اما رسیدن به آن خیلی سخت بود. بارسلونا تیم برتر بود و باید آن را می پذیرفتیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنم و از طرفی از آنها تشکر می‌کنم که تا پایان از ما حمایت کردند. اکنون به فکر پایان لالیگا باشیم. دو باره باید با قدرت کار خود را از سر بگیریم.

سرمربی ایتالیایی در ادامه‌ گفت‌: در حال‌ حاضر در بهترین شرایط قرار نداریم. هر تیمی ممکن است در چنین دورانی قرار بگیرد. باید نسبت به این وضعیت واکنش نشان دهیم. معتقدم که بین بارسلونا و سویا اختلاف زیادی وجود دارد اما باید گفت‌ که بارسلونا فوق‌العاده‌ بازی کرد. 

مونتلا افزود: می‌توانیم از این شرایط خارج شویم. دوباره یک‌شنبه باز با تمرکز و قدرت بیشتری شروع به کار خواهیم کرد. باید فصل را به خوبی به پایان برسانیم. در ‌اسپانیا رسیدن به یک فینال خیلی سخت است و ما توانستیم این کار را انجام دهیم. همچنین تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردیم. اکنون باید به بهترین شکل ممکن سال را به پایان برسانیم و سهمیه اروپا را به دست بیاوریم.

سرمربی سویا در پایان به آندرس اینیستا اشاره کرد و گفت‌:  تنها باید به او تبریک گفت‌. اینیستا بازی خوبی را به نمایش گذاشت. به نظر می رسید که یک بازیکن 25 ساله است . نمی دانم چگونه چنین کارهایی را در زمین انجام داد. به نظرم پیدا کردن یک جایگزین برای او خیلی سخت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: