کد خبر: ۴۵۷۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

نخستین ترجمه از کتاب جنجالی ««وفاداریِ بالاتر» اثر جیمز کومی رئیس سابق سازمان اف‌بی‌آی در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

به گزارش شفاف، انتشارات مهر اندیش، نخستین ترجمه از کتاب جنجالی «وفاداریِ بالاتر» اثر جیمز کومی رئیس سابق  سازمان اف‌بی آی را به نمایشگاه کتاب می‌آورد.

«وفاداریِ بالاتر» ترجمهٔ کتاب جیمز کومی رئیس اسبق اف‌بی‌آی با عنوان اصلی «The Higher Loyalty» است که با ترجمهٔ علی سلامی در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

بنابر اعلام مدیر این موسسه نشر این کتاب پس از انتشار در ۲۸ فروردین ماه سال جاری از سوی این موسسه خریداری شده و در دست ترجمه قرار گرفته است.

وی همچنین از مترجم این کتاب به عنوان مدرس دانشگاه‌های تهران در زمینه زبان انگلیسی و مترجم آخرین کتاب دونالد ترامپ به زبان فارسی یاد کرد.

جیمز کومی، در کتابش تحت عنوان «The Higher Loyalty» که در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) منتشر شد، به بررسی ویژگی‌های رهبریِ اخلاقی می‌پردازد و پس از بررسی ساختار خانواده‌های مافیایی در آمریکا و دیدگاه سران مافیا نشان می‌دهد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نیز همان سبک و ویژگی‌های یک رئیس مافیایی را داراست و با همان نگرش بر آمریکا حکومت می‌کند.

در این کتاب کومی خواننده را به سفری در تاریخ آمریکا از گذشته و سپس حادثه یازده سپتامبر می‌برد. از دیدگاه او آمریکا کشوری است که دروغ‌گویان سیاست آن را در دست گرفته‌اند و آن را به ورطه نابودی می‌کشانند. کومی خود را وفادار می‌شناسد، اما نه  وفادار به زورگویی و رؤسای زورگو و نادان، که وفادار به ارزش‌های ماندگار انسانی و حاکمان خیرخواه  و مصلحت‌اندیش.

این کتاب با تیراژ اولیه ۸۵۰ هزار نسخه یعنی ۵ برابر تیراژ «آتش و خشم» اثر مایکل ولف از سوی انتشارات مک‌میلان منتشر شد و هم‌اکنون پرفروش‌ترین کتاب در سایت آمازون است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: