کد خبر: ۴۵۷۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

ستاره سابق یوونتوس از شانس بیشتر این تیم برای قهرمانی در سری A گفت‌. او به ستایش از رم پرداخت و ابراز امیدواری کرد که این تیم به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

به گزارش شفاف و به نقل از  مدیاست، رقابت در سریA به اوج حساسیت و هیجان خود رسیده است. یوونتوس با چهار امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و این‌ در حالی است که که تنها پنج هفته تا پایان لیگ باقی مانده است. مهم‌تر این که دو تیم ناپولی و یوونتوس باید در هفته سی و چهارم به مصاف هم بروند.

آندرا پیرلو، هافبک سابق یوونتوس  بر این باور است که این تیم شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی دارد. او گفت‌: دیدار سرنوشت سازی برای ناپولی خواهد بود. آنها برای این که نشان دهند شایسته قهرمانی هستند باید پیروز شوند. با توجه به این که یوونتوس با چهار امتیاز اختلاف در صدر جدول رده‌بندی جای دارد شانس بیشتری برای قهرمانی دارد. بازیکنان یووه می‌توانند بازی را به خوبی اداره کنند و اختلاف چهار  امتیازی را حفظ کنند. بازی کردن در چنین دیدارهای بزرگی همواره زیبا و جذاب است. بازی، زیبا و در عین حال متفاوت خواهد شد.

ستاره سابق یوونتوس درباره پیروزی ۳ بر صفر رم برابر بارسلونا هم گفت‌: خوشبختانه من آن شب در ورزشگاه حضور داشتم و شاهد بازگشت بزرگ رم بودم. رم را تیم بسیار خوبی دیدم و امیدوارم که برابر لیورپول هم عملکرد خوبی از خود نشان دهد و به فینال راه پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: