کد خبر: ۴۵۹۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷

اینستاگرام در آپدیت چدیدی که منتشر خواهد کرد ویژگی‌های موزیکال به استوری اضافه می‌کند.

به گزارش شفاف، بخش استوری اینستاگرام دارای قابلیت‌ها و امکانات متفاوت از جمله استیکرهای براق و متحرک ، لوکیشن ، فیلترهای تصویر و ... است و در آینده نیز ویژگی‌های موزیکال برای آن ارائه خواهد شد؛ بنابر گزارش TechCrunch، اینستاگرام در حال ایجاد قابلیت جدیدی با عنوان «Music Sticker» برای بخش استوری است که طی آن کاربران می‌توانند برای استوری‌هایشان از فولدر شخصی خود یا از قسمت Search Music از موسیقی‌های پیش فرض اینستاگرام انتخاب و استفاده نمایند.

در قسمت Search Music اینستاگرام که بزودی ارائه خواهد شد سه بخش کلیدی با عنوان‌های Genres, What's Trending و Even Moods وجود دارد که بخش اول مربوط به ژانربندی و سبک‌های مختلف موسیقی خواهد بود، بخش دوم مربوط به گزینه‌های برتر و پر مخاطب‌تر و بخش سوم موسیقی‌های پیش فرض متناسب با حالت‌های مختلف هستند که باعث جذابیت بیشتر استوری‌ها خواهند شد.

شرکت فیسبوک در آستانه انعقاد قراردادی بلند مدت با شرکت Major Music برای راه اندازی سرویس موسیقی خود است و این پلتفرم نه تنها برای اینستاگرام بلکه برای سایر زیر شاخه‌های این کمپانی ارائه و احتمالا دارای اپلیکیشن اختصاصی با نامی متفاوت خواهد بود. به احتمال فراوان آپدیت جدید اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: