کد خبر: ۴۶۰۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
محسن رضایی :

هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح روز گذشته به ریاست محسن رضایی دبیر مجمع تشکیل جلسه داد.

به گزارش شفاف، به همین منظور محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در خصوص این جلسه، با اشاره به تصویب اولویت نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، هدف از این نظارت راهبردی را کمک به تحقق سیاست های محوری اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: در ماجرای بدعهدی آمریکا و خروجش از برجام بار دیگر بر همگان اثبات شد که راه خروج از مشکلات اقتصادی اعتماد به بیگانگان نیست، و باید در هر شرایطی با تکیه بر توان داخلی، برای مقاوم سازی اقتصاد کشور اقدامات جدی انجام شود.

محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"صبح شنبه جلسه هیأت عالی نظارت را تشکیل دادم. اولویت این جلسه، نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بود. در ماجرای بدعهدی آمریکا و خروجش از برجام بار دیگر ثابت شد که راه حل مشکلات اقتصادی، اعتماد به بیگانگان نیست، بلکه باید بر توان داخلی تکیه و اقتصاد کشور را مقاوم سازی کرد.

خوشبختانه همه جناح‌های سیاسی و مهمتر از آنان مردم ضرورت تحول در اقتصاد را دریافته اند. تحول اقتصادی باید از لایه وعده‌های انتخاباتی به سطح عملیات راهبردی ارتقا یابد و همه اجزای حاکمیت را در این سطح مورد استفاده قرار دهد. هیأت عالی نظارت نیز بر حرکت درست دستگاه‌ها روی ریل اقتصاد مقاومتی نظارت خواهد داشت."