کد خبر: ۴۶۱۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

ایلام-فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی در شهرستان دهلران خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار نورعلی یاری امروز در جمع خبرنگاران ایلام اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان دهلران و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام در یک عملیات مشترک، محموله ای قریب به ۳۰ کیلوگرم موادمخدر را در ایست و بازرسی سپتون شهرستان دهلران کشف کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات که با هماهنگی مرجع قضایی شهرستان انجام گرفت ۳ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو نیز توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: قاچاقچیان این مقدار مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور بارگیری و قصد انتقال به استان ایلام را داشتند که با تلاش های صورت گرفته دستگیر شدند.

وی به والدین توصیه کرد و گفت: خانواده ها باید مراقب فرزندان خود باشند و اجازه ندهند که با افراد و دوستان ناباب معاشرت کنند که خدای ناکرده در منجلاب مواد مخدر گرفتار شوند زیرا عواقب آن ابتدا به خود خانواده ها و در مرحله بعد به جامعه بر می گردد.

سردار یاری در پایان به سوداگران مرگ هشدار داد ، نیروی انتظامی با تمام توان و اشراف اطلاعاتی کامل،ورود مواد مخدر را به استان رصد می کند و با کسانی که بخواهند این مواد خانمان سوز را وارد کنند برابر قانون برخورد قاطع خواهد کرد.