کد خبر: ۴۶۱۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان:

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: دیدار شب گذشته مقام معظم رهبری با دانشجویان، تقریبا متفاوت تر از همه سال های گذشته بود.

به گزارش شفاف، حجت الاسلام روح الله حریزاوی با اشاره به دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری گفت: دیدارشب گذشته مقام معظم رهبری با دانشجویان، تقریبا متفاوت تر از همه سال های گذشته بود.

وی ادامه داد: یک دیدار باز، شاد، پرتحرک و پر انرژی بود، حالت صمیمی و مطلوبی برای دانشجویان داشت بطوری که دانشجویان به راحتی ما بین سخنان افراد سخنران، احسنت، احسنت گفته و ابراز احساسات می کردند، از طیف های متنوع سیاسی در این دیدار حضور داشتند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: کسانی که اصل انقلاب را قبول دارند، ولی دارای سلیقه های متفاوت هستند نیز در این دیدار حضور داشتند و نظراتشان را ارائه کردند.

وی ادامه داد: محور  اصلی فرمایشات مقام معظم رهبری بر روی مساله معرفتی «انقلابیگری» بود و مطالبه جدی مقام معظم رهبری «انقلابیگری» است.

حجت الاسلام حریزاوی افزود: برای من  جالب بود که حضرت آقا، بحث انقلابیگری را یک نیاز معرفتی دانستند، یعنی این موضوع یک بحث سیاسی نیست،  یک بحث فکری و معرفتی است، یعنی یک نوع برداشت از اسلام متحرک در مقابل اسلام جامد و ارتجاعی است.

وی افزود: نسبت به وظایف حوزه و دانشگاه نیز اشاراتی داشتند که ما موظف هستیم برای ارتقاء جایگاه فکری و معرفتی دانشجویان براساس فرمایشات رهبری عمل کنیم.

آخرین اخبار