کد خبر: ۴۶۱۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
دنیزلی پیگیر وضعیت تاج؛

رئیس فدراسیون فوتبال پس از دیدار تیم ملی ایران برابر ترکیه دچار عارضه قلبی شد و در بیمارستانی در ترکیه بستری شد.

به گزارش شفاف، امیر مهدی علوی  مشاور رییس و مسول حوزه ریاست فدراسیون فوتبال در این باره عنوان کرد: رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته در ترکیه، دچار عارضه قلبی شد و بلافاصله توسط آقای ساکت، دبیرکل فدراسیون و آقای خراطی، مدیر دپارتمان تیم های ملی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در استانبول انتقال یافت.

وی ادامه داد: کادر پزشکان در بیمارستان پس از شور و تشکیل کمیسیون تصمیم به انجام عمل آنژیوگرافی گرفتند تا وضعیت جسمانی آقای تاج را به صورت دقیق تر زیر نظر داشته باشند.

علوی افزود: خوشبختانه با رسیدگی به موقع کادر بیمارستان و رفع گرفتگی یکی از عروق اصلی، در حال حاضر وضعیت عمومی رییس فدراسیون در شرایط با ثباتی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: دکتر سلطانی فر، وزیر محترم ورزش و جوانان، دکتر داورزنی، معاون محترم وزیر ورزش و جوانان و همچنین کنسولگری ایران در ترکیه در ساعات اخیر پیگیری ویژه ای را درباره وضعیت جسمانی رییس فدراسیون داشته اند که کمال تشکر را از این عزیزان داریم.

علوی بیان داشت: همچنین آقای کارلوس کی روش هم در حالی که تیم ملی برنامه فشرده ای در اردو داشته طی ساعات اخیر به بیمارستان مراجعه کرد و از نزدیک پیگیر وضعیت رییس فدراسیون شد. ضمن اینکه مصطفی دنیزلی هم از دیگر افرادی بوده که در تماس مکرر تلفنی با بیمارستان و اعزام یک تیم پزشکی مخصوص پیگیری های مستمری را انجام داده است. علاوه بر این، از باشگاه بشیکتاش ترکیه و همچنین فدراسیون فوتبال ترکیه هم‌ نمایندگانی در بیمارستان حضور یافته اند.

وی درباره زمان ترخیص رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در آخرین تماس با دبیرکل محترم فدراسیون، وی عنوان کرد که به لطف پروردگار و تلاش تیم پزشکی وضعیت جسمانی آقای تاج پایدار شده است. با این وجود، نظر قطعی درباره زمان ترخیص وی پس از اعلام پزشک و در ساعات آینده اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار