کد خبر: ۴۶۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی در مدارس خبر داد و گفت: زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها ۱۰ تا ۲۱ خردادماه خواهد بود.

به گزارش شفاف، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی در مدارس خبر داد و گفت: زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها ۱۰ تا ۲۱ خردادماه خواهد بود.

محمد روشنی هدف از برپایی این پایگاه‌ها را غنی‌سازی اوقات فراغت و کسب مهارت‌های تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی به آنان خبر داد.

وی در توضیح بیشتر آموزش‌هایی که در این پایگاه‌ها ارائه می‌شود، گفت: سعی داریم در این مدت با استفاده از مربیان مجرب تشکیلاتی، دانش‌آموزان را با مهارت‌های عمومی و تشکیلاتی شامل موضوعات معرفتی،‌ فرهنگی، خدماتی، اقتصادی، تربیت بدنی، مهارت امداد و نجات، اجتماعی و محیط زیستی آشنا کنیم.

روشنی زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها را ۱۰ تا ۲۱ خرداد اعلام کرد و افزود: این پایگاه‌ها از اول تیرماه تا ۳۱ مردادماه به مدت ۸ هفته در مدارس منتخب که واجد شرایط ذکرشده در شیوه‌نامه هستند فعال خواهند بود و برای دانش‌آموزان شرکت کننده در این کلاس‌ها گواهینامه دوره‌های مهارت‌ تشکیلاتی صادر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانش‌آموزی، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی در توضیح شهریه این کلاس‌ها گفت: شهریه این کلاس‌ها براساس تعرفه اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و ابلاغ شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: