کد خبر: ۴۶۱۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳

«زهره سرابندی» که تصویر قابلمه غذایش در روزهای اخیر خبرساز شد مقیاس کوچکی از صدها زندگی سخت و دردناکی است که در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان جریان دارد.

به گزارش شفاف، «زهره سرابندی» نام و فامیل زنی است که تصویر قابلمه غذایش در روزهای اخیر خبرساز شد و این خبر غیرواقعی که توسط یک خبرنگار در صفحه شخصی اش منتشر شده بود به حدی در فضای مجازی دست به‌دست شد که اذهان مردم شهرستان زابل و سیستان و بلوچستانی های کشور را هم مشوش کرد.

زنی که تصویر قابلمه غذایش حاشیه ساز شد

شاید هدف از ارسال این تصویر که توسط چند جوان تهیه و برای یک خبرنگار ارسال شد به نمایش در آوردن میزان فقر حاکم بر زندگی سخت مردمان مناطق مرزی و دور افتاده باشد اما پر واضح است که حتی برای نشان دادن اوج فقر و تنگدستی هم باید رو راست بود و اخباری بر پایه صداقت را با سایرین به اشتراک گذاشت.

گفت‌و‌گو با زهره که خودش را یک زن 37 ساله معرفی می‌کند – در حالی که چهره‌اش سن و سال بالاتری را نشان می‌دهد- مروری است بر زندگی خاکستری او که از زبان خودش شنیده‌ام هرچند که به‌دلیل ناراحتی اعصاب، حوصله چندانی برای حرف زدن نداشت و گاه سؤال هایم را بی‌جواب می‌گذاشت و گاه پاسخ آنها را نصفه و نیمه رها می‌کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: