کد خبر: ۴۶۴۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
افتخاری: هواداران اصلا نگران نباشند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به هواداران استقلال تاکید کردم که اصلا نگران نباشند و خواسته‌های آن‌ها برآورده خواهد شد منتها اجازه بدهند در یک فضای همراه آرامش شرایط مطلوب را برای باشگاه رقم بزنیم.

به گزارش شفاف، سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال  پس از دیدار با نمایندگان هواداران تیم فوتبال این باشگاه در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: به هواداران تیم فوتبال باشگاه استقلال گفتم اصلا نگران نباشید و اگر کار را به ما سپردید اجازه بدهید در یک فضای همراه با آرامش شرایط را به خوبی برای تحقق خواسته‌های به حق شما ادامه دهیم.

او با بیان این که برنامه‌های مختلفی را به منظور آماده سازی این تیم برای حضور پرقدرت در لیگ برتر فوتبال ایران هم‌چنین ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تدارک دیده است اظهار کرد: نتایج این برنامه‌ها و فرآیندهای مختلفی را که دنبال می‌شود به‌زودی اعلام خواهیم کرد و به هواداران اطمینان می‌دهم خواسته‌های آن‌ها برآورده می‌شود.

سید رضا افتخاری مذاکرات این باشگاه با بازیکنان مورد نظر را یکی از برنامه‌های مهم این باشگاه برای حضور پرقدرت استقلال در رقابت‌های پیش‌رو مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: واقعیت آن است که برای مذاکرات بازیکنان آن چه اهمیت دارد حفظ منافع باشگاه و بازیکنان است و به هیچ وجه صلاح نیست که در حین مذاکرات اطلاع‌رسانی صورت گیرد ولی قطعا پس از پایان هر مذاکره و فرایندی که منجر به انعقاد قرارداد شود، بلافاصله اطلاع‌رسانی می‌کنیم و سایت باشگاه هم منبع رسمی اخبار این باشگاه است که هواداران می‌توانند اخبار صحیح را از طریق سایت دنبال کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت بازیکنانی که با استقلال قرارداد بستند گفت: همین امروز صبح، جلسه نهایی با وریا غفوری برگزار شد و حضور این بازیکنان در استقلال استمرار خواهد داشت. این بازیکن تعصب خاصی به استقلال دارد و به ما اعلام  کرد در ایران به جز استقلال در تیم دیگری بازی نخواهد کرد. از طرفی مذاکرات با تیام، جبارف و امید ابراهیمی ادامه خواهد داشت.