کد خبر: ۴۶۵۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲

علی کرمی متخصص بیوتکنولوژی پزشکی در گفتگویی می گوید: هدف بیوتروریسم آرایشی این است که یک جمعیت را تحت تأثیر قرار دهد. در این نوع ترور خانم‌های جوان جمعیت مخاطب هستند، در واقع هدف دشمن کشتن نیست، بلکه هدف این است که دختران و پسران جامعه ما را نازا کنند.

به گزارش شفاف، هدف بیوتروریسم آرایشی این است که یک جمعیت را تحت تأثیر قرار دهد. در این نوع ترور خانم‌های جوان جمعیت مخاطب هستند، در واقع هدف دشمن کشتن نیست، بلکه هدف این است که دختران و پسران جامعه ما را نازا کنند.

متوجه شده‌ایم دشمن بر روی جوانان با سن 13 تا 25 سال کار می‌کند. اسم پروژه را هم کنترل جمعیت گذاشته‌اند، آنان به دنبال کاهش جمعیت شیعیان در جهان هستند و در این میان لوازم آرایشی تقلبی دو نوع مسمومیت شیمیایی و بیولوژیکی را ایجاد می‌کند که متأسفانه در ایران 50 درصد لوازم آرایشی به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود یا برندهای آن تقلبی هستند.

مکمل‌های بدنسازی و هورمون‌ها هم باعث عقیمی و نازایی می‌شوند. طبق گفته مسؤولان یک نوع بیوتروریسم در باشگاه‌های بدنسازی‌ در حال انجام است.

پروژه بعدی قرار است اقلیم را کنترل کند و آب‌وهوای دنیا را تحت اختیار خود درآورد. خشکسالی‌های اخیر کشور نیز در پی همین پروژه بوده و دشمنان ما بیان کرده‌اند که می‌توانند با تکنولوژی‌های جدید مناطق شمالی ایران را تا 20 سال آینده تبدیل به کویر کنیم.

همچنین پروژه 2030 نیز جزء ابرپروژه‌ها است و با خواندن سند 2030 متوجه می‌شوید که سازمان ملل چه نقشه‌ای برای ایران کشیده است، این سند در هر جای دنیا که اجرایی شده آزار جنسی و فساد اخلاقی را به دنبال داشته است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: