کد خبر: ۴۶۵۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی تلخی شکست در فینال جام جهانی را فراموش نکرده است.

به گزارش شفاف و به نقل از  elsport، تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد بسیار خوبی از  خود نشان داد. کروات‌ها با هدایت زلاتکو دالیچ برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال جام جهانی راه پیدا کردند. با این حال در دیدار نهایی با نتیجه‌ چهار بر دو برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه تن به شکست داد تا از  بالا بردن جام باز ماند.

دالیچ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی با وجود عملکرد بسیار خوبی که تیمش نشان داد هنوز هم از قهرمان نشدن ناراحت است و بر این باور است که تیم‌ ‌ملی  فرانسه با چاشنی شانس قهرمان شد.

او گفت‌: من بسیار ناراحت هستم و این ناراحتی برای همیشه در زندگی من خواهد بود. ظلم بود که تیم‌ ‌ملی کرواسی نتوانست جام را بالای سر ببرد و بر این باور هستم که عدالت اجرا نشد. تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی از  هر نظر شایسته قهرمانی و بالا بردن جام بود.

دالیچ در ادامه‌ صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: ما از  تیم‌ ‌ملی فرانسه بهتر ظاهر شدیم اما شانس با ما یار نبود و این فرانسه بود که با خوش شانسی به قهرمانی دست پیدا کرد. هیچ وقت تلخی شکست در فینال جام جهانی 2018 روسیه، من را رها نخواهد کرد. ما تا آستانه کسب عنوان قهرمانی پیش رفتیم اما با بدشانسی این جام را از  دست دادیم.

آخرین اخبار