کد خبر: ۴۶۵۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

ساعت ارائه «خدمات به مشتریان» شعب و باجه های بانک آینده در ۱۸ استان کشور تغییر کرد.

به گزارش شفاف، بر اساس نامه‌های استانداری‌های «خراسان رضوی ، فارس، اصفهان، گلستان، گیلان، لرستان، قزوین،کرمانشاه، مازندران، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کردستان، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، سمنان و  چهار محال و بختیاری» و پیرو اطلاعیه‌های قبلی صادره در خصوص ساعات کاری شعب در راستای صرفه‌جوئی و مدیریت بهینه مصرف برق و پیشگیری از قطعی احتمالی آن، ساعت کار و خدمات به مشتریان در شعب بانک و تمام باجه‌های مستقر در این ۱۸ استان تا « اطلاع ثانوی» تغییر کرده است.
ساعت ارائه خدمات بانکی در شعب و باجه های مستقر در این ۱۸ استان تا اطلاع ثانوی در طول هفته از روز شنبه تا چهارشنبه ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ است.
همچنین ساعت ارائه خدمات بانکی به مشتریان در تمام این استان‌ها نیز در روزهای پنجشنبه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت تا ۱۲ ظهر است.
لازم به ذکر است، ساعت ارائه خدمات باجه های عصر تمام این ۱۸ استان، ۱۷ و ۱۵ دقیقه تا ۱۸ و ۴۵ دقیقه می‌باشد.
بر اساس تصمیم برخی استانداری های کشور و ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ساعت کاری بانک ها در کشور از نیمه تیر ماه ۹۷ تغییر کرده بود که این زمان جدید در بیشتر استان‌ها تا اطلاع ثانوی تغییر کرده و یا تمدید شده است.
بدیهی است؛ در صورت هرگونه تصمیم گیری و ابلاغ ساعات کار جدید توسط هیات دولت و یا استانداری‌های سراسر کشور، مراتب مجدداً اعلام می‌شود. 
ضروری است؛ تمامی شهروندان در راستای ایفای مسئولیت بانک در این برهه از زمان، در مصرف برق صرفه‌جوئی لازم را داشته باشند، به نحوی که حتی المقدور از روشنائی روز بهره برده و همچنین از روشن نمودن تجهیزات الکترونیکی غیرضرور، به ویژه تجهیزات سرمایشی خودداری کنند.
ساعات کاری شعب سایر استان‌ها بر اساس اطلاعیه رسمی استانداری‌های ذیربط، حسب مورد اعلام می شود.
آخرین اخبار