کد خبر: ۴۶۵۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹

نمایش «سوءتفاهم» به زبان فرانسه در مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «سوءتفاهم» اثر آلبرکامو و کارگردانی جواد مولانیا از فردا 4 مرداد ساعت 20:30 در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به زبان فرانسه اجرا میشود.

نمایش «سوءتفاهم» را جواد مولانیا، استاد رشته عکاسی دانشگاه علم و فرهنگ کارگردانی کرده و عوامل و بازیگران این نمایش نیز جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته زبان های خارجی دانشگاه تهران هستند.

گفتنی ست نمایش «سوءتفاهم» دربارهی مردی ست که به بهانهی دیدن خواهر و مادرش پس از سالها به مسافرخانهای دوردست وارد میشود. خانوادهاش او را نمیشناسند و...

در این نمایش به ترتیب ورود نازنین خلیلیان (مهمان از گروه تئاتر مردم)، مهشاد بهرامی نژاد، مهرناز فراهانی، محمد ذبحی به ایفای نقش میپردازند.

علاوه بر این در نمایش «سوءتفاهم» عطیه شریعتی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، فاطره اصحابی (دستیار دوم کارگردان و مدیر تولید)، ادریس محمدی (طراح پوستر و بروشور)، پویا مرئی (گرافیست)، محبوبه میرزایی (طراح گریم)، محمود صادقی (ساخت دکور)، سارا حدادی از گروه You Studio (مشاور رسانه ای) و مصطفی قاهری (عکاس) همکاری می کنند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «سوءتفاهم» که تا 19 مرداد ماه هر روز غیر از شنبه‌ها، ساعت 20:30 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

آخرین اخبار