کد خبر: ۴۶۵۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
عطایی:

سرمربی تیم والیبال جوانان پس از پیروزی مقابل تیم هند گفت: وقتی وارد مرحله حذفی می شویم، استرس زیادی روی همه تیم ها هست.

به گزارش شفاف و به نقل از فدراسیون والیبال، بهروزعطایی بعد از برتری ۳ بر صفر ایران برابر هند درباره اینکه ست اول تا مقطعی پایاپای پیش رفت، اظهار داشت: هند تیم خوب و با کیفیتی بود. همیشه والیبال ما با تیم هند بازی اش گره می خورد و سخت بود. والیبال آنها مبتی بر قدرت است و من نگران این مسابقه بودم. اگر می بینید هند در این مرحله به ما خورد و سید سوم گروه خود بود، به خاطر این بود که فدراسیون این کشور چند سال محروم بود. اگر آنها وضعیت غیرعادی نداشتند، می توانستند در جمع ۶ تیم برتر آسیا باشند. آنها در ست اول بازی را برای ما سخت کردند اما ما رو به سرویس های ریسکی آوردیم. اگر امروز سرویس خوب نمی زدیم، شاید برابر هند به مشکل می خوردیم.

وی همچنین افزود: هندی ها دریافت ضعیفی داشتند و در این بخش دچار مشکل می شدند. معمولا تیم هند در حمله قوی است و وقتی ما سرویس خوب زدیم، توپ و پاسور آنها را از تور دور کردیم. توپ به سمت گوشه ها رفت و دفاع ما قوی بود و توانستیم امتیازات خوبی بگیریم. این اتفاق جریان بازی را از دست هندی ها درآورد. با این حال فکر می کنم بازی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم جوانان ایران درباره رویارویی با برنده دیدار سریلانکا و قزاقستان تصریح کرد: احتمالا سریلانکا حریف بعدی ما خواهد بود. هر دو تیم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. ما بازی های آنها را نگاه کردیم. سریلانکا هم شبیه هند بازی می کند. سعی می کنیم اطلاعاتی را که از این تیم ها داریم، در اختیار بازیکنان قرار دهیم. همه بازی ها سخت است چون وقتی وارد مرحله حذفی می شویم، استرس زیادی روی همه تیم ها هست. ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم. امیدوارم فردا هم کارمان را به درستی انجام دهیم.