کد خبر: ۴۶۵۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
فروش اینترنتی گروه بهمن؛

در دوم مرداد 1397 بود که گروه بهمن طی اطلاعیه ای اعلام نمود، فروش اینترنتی خودروی مزدا 3 در سوم مرداد ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد. بررسی ها نشان می دهد، قصه فروش اینترنتی خودرو، این بار در گروه بهمن تکرار شده است و گویا تنها عده ای خاص از این فروش منتفع شده اند.

به گزارش شفاف، هرازچندگاه شرکت های خودرویی اقدام به فروش اینترنتی برخی محصولات خود می کنند؛ اما همواره در این فروش های اینترنتی یک قصه تکرار شده است. هنگامی که در تاریخ و ساعت اعلام شده به سایت فروش سری بزنید، قطعاً با پیغام خارج شدن سایت از دسترس رو به رو خواهید شد؛ موضوعی که تکراری است و نشان می دهد، گویا این نوع فروش ها اطلاع رسانی عمومی می شوند، ولی عملاً به کام عده ای خاص هست و تنها طیف خاصی قادر به خرید خودروهای اینترنتی هستند.

به تازگی و در دوم مرداد 1397 شرکت بهمن موتور اعلام کرد، در سوم مرداد 1397 رأس ساعت 9 اقدام به فروش اینترنتی مزدا 3 خواهد نمود. در این آگهی آمده بود که قیمت مزدا 3 معمولی 142 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت مزدا 3 با سرویس یک ساله رایگان 149 میلیون و 470 هزار تومان است. زمان تحویل خودروها سی روز کاری پس از واریز وجه و تکمیل مدارک اعلام شده بود. هر کد ملی قابلیت ثبت نام یک دستگاه را داشت.

گفته می شود، قیمت مزدا ۳ در بازار آزاد حدود ۱۰۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت فروش اینترنتی است!

قصه تکراری فروش اینترنتی خودرو این بار در گروه بهمن؛ اعلام عمومی اما به کام عده ای خاص

سوم مرداد 1397 ساعت 9 صبح فرا رسید و وقتی به سایت گروه بهمن جهت خرید اینترنتی مزدا 3 مراجعه کردیم با پیغام سایت از دسترس خارج است مواجه شدیم. این موضوع در دقایق بعدی و در مراحل بعدی فروش نیز تکرار شد و تا زمان نوشتن این مطلب که مرحله پنجم فروش اعلام شد، داستان از دسترس خارج بودن سایت ادامه داشت.

قصه تکراری فروش اینترنتی خودرو این بار در گروه بهمن؛ اعلام عمومی اما به کام عده ای خاص

همان گونه که عنوان شد، قصه فروش اینترنتی خودرو، قصه ای تکراری است و همواره اطلاع رسانی عمومی انجام می شود اما در روز فروش اینترنتی مردم عادی با پیغام از دسترس خارج شدن سایت مواجه می شوند و تنها عده خاصی از این فروش بهره می برند. احتمالاً گام بعدی گروه بهمن نیز این خواهد بود که اطلاعیه ای صادر خواهد کرد و از عموم مردم به دلیل خارج شدن سایت از دسترس عذرخواهی و اعلام خواهد کرد که این خارج شدن سایت از دسترس، به دلیل استقبال گسترده از این فروش اینترنتی و تعداد مراجعات بالا به سایت صورت گرفته است.

با توجه به اختلاف قیمت 100 میلیون تومانی فروش اینترنتی مزدا 3 با بازار آزاد، شائبه فساد در این نوع فروش های اینترنتی وجود دارد و به همین منظور پیشنهاد می شود این فروش های اینترنتی توسط مراکز بی طرف که مورد قبول مردم هستند و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری کافی برای انجام این کار دارند، صورت گیرد.

 

آخرین اخبار