کد خبر: ۴۶۵۸۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹

درهم ریختگی و آشفتگی بیش از حد بازار، شرکتها و کسب و کارها را بیشتر از گذشته به تکاپو واداشته است تا بتوانند در سریعترین زمان و با کمترین هزینه که نه; بلکه با هزینه ای مناسب بازخوردی چشمگیر دریافت کنند.

 

درهم ریختگی و آشفتگی بیش از حد بازار، شرکتها و کسب و کارها را بیشتر از گذشته به تکاپو واداشته است تا بتوانند در سریعترین زمان و با کمترین هزینه که نه; بلکه با هزینه ای مناسب بازخوردی چشمگیر دریافت کنند. شرکت < وی دیجی مارکتینگ> بعنوان پیشرو در زمینه تبلیغات گوگل و تبلیغات اینستاگرام این مهم را میسر ساخته است.

اگر جزو آن دسته از کسب و کارهایی هستید که تمام گزینه های تبلیغاتی موجود را تجربه کرده‌اید و تاکنون از بازخورد کم تمام پروسه های تبلیغاتی خود ناراضی بوده‌اید، بهتر است آپشن تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ را بر روی میزکار خود قرار دهید و بیشتر از گذشته در انتخاب گزینه تبلیغاتی مناسب در راستای ارتقاء کسب و کار خود تلاش کنید.

آژانس و شرکتهای تبلیغاتی را بیابید که با تجربه ای موفق در زمینه بازاریابی دیجیتال تضمین خواهند کرد که با تبلیغات گوگل برنامه ریزی شده‌ای، کاربران و مصرف کنندگان بازار فروش کسب و کار شما را مورد هدف قرار خواهند داد. بدین ترتیب تبلیغات گوگل ادوردز شما بصورت موفقیت آمیزی توسط قشر زیادی از کاربران دیده خواهد شد.

بسته به اینکه حرفه و بازار هدف موردنظر شما چه خواهد بود، قبل از هر اقدامی بهتر است اطلاعات کاملی از روند انجام تبلیغات برند و حرفه خود کسب کنید .

برای برخورداری از یک تبلیغ گوگل موفق و پربازدید، قبل از هر چیزی بهتر است بازار هدف خود را شناسایی و ارزیابی کنید.

در گام بعدی با توجه به شناسایی بازار و مصرف کننده خود، باید کلمات کلیدی مؤثر در تبلیغات گوگل خود را بیابید تا بتوانید با سرچ آنها بازدید خوبی از تبلیغات گوگل خود کسب کنید.

بهتر است هزینه‌ و بودجه مدنظر خود را تعیین کنید تا دچار کسری بودجه نشوید. هنگام مراجعه به هر آژانس تبلیغاتی بصوت کاملا واضح و روشن تمامی هزینه ها را جویا شوید و حتی از نرخ دلار مصوب در قرارداد خود آگاهی یابید و آنرا با نرخ ارز موجود مقایسه کنید. سعی کنید با شرکتهای تبلیغاتی کار کنید که خود مستقیما پارتنر گوگل هستند و واسطی برای انجام تبلیغات نیستند، چرا که در غیر اینصورت مطمئنا هزینه‌های احتمالی ناشناخته در حساب کاربری شما به چشم خواهد خورد و مطمئنا هزینه های بالاتری نسبت به شرکتهای تبلیغاتی دارای گواهینامه پارتنر رسمی گوگل دریافت می‌کنند؛ زیرا مجبور خواهند بود تا هزینه‌ای را به شخص ثالث برای انجام مطالبات خود پرداخت کنند.

مهم نیست که کسب و کار شما چقدر بزرگ است، همیشه انتخاب بهترین گزینه در بهترین زمان و شرایط، می تواند موفقیت را “حتی برای شما با کسب و کاری کوچک ” به ارمغان آورد. تنها کافی است زمان درست را شناسایی کنید و بصورت سنجیده عمل کنید.

گاهی افراد در برخورد با اولین تجربه ناموفق در تبلیغات پا پس می‌کشند، در این صورت بودجه خود را هدر می‌دهند که عاقلانه بنظر نمی‌رسد. باید اشکالات روند تبلیغاتی خود را جویا شوید و دریابید که چرا بازخورد موردنظر را کسب نکردید و سعی کنید با رفع ایرادات، با تبلیغی قویتر از قبل نمایان شوید. شاید کلمه کلیدی درست را انتخاب نکردید و شاید بازار مصرف کننده خود را بدرستی شناسایی نکردید. شاید مکان درستی را برای تبلیغ انتخاب نکردید و چندین شاید دیگر…

جواب تمامی این شایدها، لازم به داشتن تجربه ای موفق در امر بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ دارد و اینگونه است که می‌توانید تبلیغ گوگل موفقی را طراحی کنید و نسبت به سایر رقبای خود پیشی بگیرید.

براساس آنچه گفته شد بسیار مهم است که شرکت تبلیغاتی باتجربه و موفقی را در زمینه دیجیتال مارکتینگ برگزینید که بدرستی بازار هدف و کلید واژه‌های انتخابی شما را شناسایی و با توجه به کسب و کار شما تبلیغی مناسب را طراحی کنند. بدین ترتیب بودجه خود را بی ثمر هدر نخواهید داد و مطمئنا بازخورد مناسبی را دریافت خواهید کرد.

بهتر است روشهای تبلیغاتی پر هزینه و کم ثمر گذشته را کنار بگذارید. در دنیای دیجیتالی امروز که افراد بیشتر زمان خود را پشت مانیتورهای کامپیوتر، لپ تاپ و موبایل خود صرف می کنند، استفاده از روشهای تبلیغاتی سنتی گذشته چندان کارآمد بنظر نمی رسد.

اکنون بهترین زمان است تا پا در عرصه بازاریابی دیجیتال بگذارید و از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. ممکن است تاکنون با آژانسهای تبلیغاتی زیادی در این راستا گفتگو کرده باشید و شاید اندکی سردرگم بنظر برسید.

وی دیجی مارکتینگ بعنوان پارتنر رسمی گوگل در نیوزیلند و اسپانسرینگ موفق تبلیغات اینستاگرام اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار کاربران قرار خواهد داد تا بتوانید بصورت هدفمند ولی با هزینه ای معقول و مقرون بصرفه تر از سایر روشهای تبلیغاتی، بصورتی تأثیرگذار کاربران را بسوی خود جذب کنید.

vdigimarketing google partner