کد خبر: ۴۶۵۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶

بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) ایران در حالی دقایقی پیش با رویکرد «ایران دیجیتال» آغاز به کار کرد که همه فعالان بخش فناوری اطلاعات داشته های خود را در این عرصه به نمایش عموم گذاشته اند.

به گزارش شفاف، بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران که به گفته «رسول سراییان» رئیس سازمان فناوری اطلاعات بزرگترین رویداد بخش فناوری اطلاعات است، امروز (شنبه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار کرد.
در آیین افتتاح این نمایشگاه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز «رامین قلی زاده» وزیر راه و ارتباطات جمهوری آذربایجان به همراه مسئولان صنعت ارتباطات و دیجیتال کشور داشتند.
در این دوره، بیش از 400 شرکت استارتاپی حضور دارند و امسال «الکام گیمز»(بازی سازها) برای نخستین بار همراه با نمایشگاه الکامپ همراه شده اند.
«الکام تاکز»(گپ و گفت) نیز یک رویداد جدید در الکامپ 24 است که امسال با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور شکل گرفته و در چهار نقطه مختلف نمایشگاه، فضاهایی برای آن در نظر گرفته شده است تا فعالان و علاقه مندان بتوانند به دانسته های خود اضافه کنند.
«الکام ترندز» نیز رویداد تازه‌ای است که سال گذشته به‌ صورت محدود برگزار شد اما امسال سالن 27 به آن اختصاص داده شده و شامل «هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ، پردازش موازی، شهر هوشمند» است.