کد خبر: ۴۶۵۹۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

همزمان با شروع فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان و تعطیلی مدارس، تالار هنر صبح‌­ها نیز با اجرای ویژه نمایش‌ها پذیرای علاقه‌مندان است.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی تالار هنر، این مجموعه در فصل تابستان در نوبت صبح نیز با اجرای ویژه نمایش‌ها پذیرای علاقه‌مندان است و در سانس صبح علاوه بر مخاطبان عمومی که عصرها به تالار می‌روند، شرایطی فراهم شده است تا کودکانی که در مهدهای کودک‌ هستند با هماهنگی مدیران این مهدها از این امکان ویژه استفاده کنند.

جزئیات برنامه‌­ها در این اجرای ویژه در هفته دوم مرداد ماه به شرح ذیل است و علاقه‌­مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌­توانند به کانال اطلاع رسانی تالار هنر در رسانه‌­های اجتماعی مراجعه کنند.

نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» به کارگردانی فریبا دلیری در تاریخ­ هفتم مردادماه ساعت 10 روی صحنه می‌­رود و نمایش «شازده کوچولو» به نویسندگی بهرام جلالی‌پور و کارگردانی آناهیتا غنی­‌زاده در نهم مردادماه ساعت 10 اجرا می‌شود.

علاوه بر اجراهای صبح‌، نمایش‌­های «شازده کوچولو» در ساعت 18:45 و «چارلی و کارخانه شکلات سازی» در ساعت 20:15 هر روز به ­جز شنبه‌ها تا پایان مرداد ماه و آغاز برگزاری جشنواره عروسکی روی صحنه تالار هنر خواهند بود.

آخرین اخبار