کد خبر: ۴۶۵۹۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸

مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن الهیار صیادمنش قرار است این هفته نشست مشترکی را برگزار کند.

رضا درویش  به سئوالاتی درباره آخرین وضعیت تیم سایپا پاسخ داد و تاکید کرد که سایپا با بازیکنان جوانش به جنگ تیم‌های میلیاردی و دلارهای سایر باشگاه‌ها می‌رود.

* اولین برد سایپا در لیگ هجدهم در نخستین بازی رقم خورد. عملکرد تیم سایپا را چطور دیدید؟

- رضا درویش: باوجود اینکه بازیکنان تازه از فصل بدنسازی جدا شده اند، بازی خوبی ارائه دادیم. ما سه گل زدیم و هفت، هشت گل هم نزدیم. این نشان می دهد که بازیکنان سایپا فعل خواستن را صرف کرده اند.

* سایپا در حال حاضر صدرنشین لیگ است. چقدر امیدوارید این جایگاه را در هفته های آینده حفظ کنید؟

- از الان که خیلی زود است بخواهیم در این ارتباط صحبت کنیم. باید چند هفته بگذرد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تیم ما پر از انگیزه و بانشاط است. اسم علی دایی مترادف جوان با انگیزه است. کار خیلی سختی داریم. نبرد ما با بعضی باشگاه ها نابرابر است. خیلی از تیم ها هزینه هایی کرده اند که با ما قابل مقایسه نیست. شاید بتوان گفت هزینه چهار بازیکن یا مربیان یک تیم به اندازه کل بودجه سایپا است. با این حال علی دایی نشان داده که مربی توانمندی است.

* منظورتان باشگاه سپاهان است که با این باشگاه هم چالش هایی بر سر مبالغ هزینه شده داشته اید؟

- اصلا. حرف من کلی بود. من از باشگاهی اسم نمی برم. هزینه خیلی از باشگاه ها با ما قابل مقایسه نیست ولی ما علی دایی را روی نیمکت داریم که باوجود او، معادلات به هم می خورد. جوانهایی داریم که به جنگ تیم های میلیاردی و باشگاه هایی می روند که با دلار هزینه می کنند.

* روز گذشته الهیار صیادمنش برای استقلال بازی کرد. آیا سایپا برای انتقال این بازیکن به استقلال رضایت داده است؟

- باید از کسانی که کارت بازی صیادمنش را صادر کرده اند، سئوال کرد که چرا این کار را کرده اند. محل صدور کارت بازی ارتباطی با ما ندارد. قرار شد این هفته با مسئولان استقلال صحبت و مشکل انتقال این بازیکن را حل کنیم. استقلال خواهان صیادمنش است و استقلالی ها هم عنوان کرده اند این هفته برای حل مشکل این بازیکن جلسه ای می گذارند.

* آیا سایپا مبلغی برای انتقال صیادمنش تعیین کرده است؟

- خیر، باید توافق کنیم.

* احتمال جذب بازیکن جدید از جمله علیرضا حقیقی در سایپا وجود دارد؟

- این یک بحث فنی است و اگر علی دایی بازیکنی را بخواهد، اقدام می کنیم.

* علی دایی نسبت به نحوه حضور بازیکنان جوان شما در تیم امید هم گلایه هایی داشت.

- دو بازیکن خود را در اختیار تیم امید قرار دادیم در حالی که سه چهار بازیکن مصدوم هم داشتیم. ما همیشه با فدراسیون فوتبال همکاری کرده ایم ولی فدراسیون یک یا دو روز قبل از اولین بازی گفت که باید بازیکنان را به تیم امید بدهیم. هیچ تیمی به اندازه ما با فدراسیون همکاری نداشته است. سال گذشته پنج بازیکن خود را به تیم جوانان دادیم و چند بازیکن به تیم امید رفتند. حتی سه بازیکن هم به تیم ملی بزرگسالان دادیم که دو تا را مصدوم تحویل گرفتیم از جمله کنعانی زادگان را که دیگر نتوانستیم از او استفاده کنیم. مهدی ترابی را هم در دو فصل اخیر به اندازه یک نیم فصل در اختیار نداشتیم. بیشترین آسیب را از این بابت ما دیدیم ولی باید برای تیم ملی همه دست به دست هم بدهند.

منبع: مهر
آخرین اخبار