کد خبر: ۴۶۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
مرد پرتغالی می رود یا می ماند؟

روزنامه الشروق الجزایر از مذاکره فوق سری فدراسیون الجزایر و توافقات نهایی با کی‌روش خبر داد.

به گزارش شفاف، درحالیکه اکثر رسانه‌های الجزایر از احتمال به دست گرفتن زمام هدایت تیم ملی الجزایر بوسیله کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران خبر می دهند، روزنامه الشروق این کشور گزارشی را درباره این موضوع جنجالی ارائه داد و به فوق سری بودن این مذاکرات که به توافق نهایی منجر شده، پرداخته است.

این روزنامه الجزایری نوشت: فدراسیون الجزایر هنوز به صورت نهایی با سرمربی جدید خود به توافق نرسیده است و به جای این گزینه مطرح شده پلن بی نیز درنظر گرفته است. مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی بلژیک گزینه دوم الجزایری ها خواهد بود.

البته زطشی، رئیس فدراسیون الجزایر از توافق نهایی با سرمربی جدید تیم ملی خبر داده و این موضوع را فوق سری عنوان کرده و به هیچ وجه حاضر نیست نام و حتی کشور سرمربی آینده الجزایر را فاش کند. البته زطشی این روزها تحت فشار بسیار بالا از سوی وزیر ورزش الجزایر نیز است چون باید سرمربی جدید خیلی زود مشخص شود.

زطشی، رئیس فدراسیون الجزایر تاکید کرد که تمام توافقات لازم با سرمربی جدید انجام شده است و تنها جزئیاتی از مبلغ قراردادش باقی مانده است و در چند روز آینده رسما این سرمربی معرفی خواهد شد. روزنامه الشروق به صورت اختصاصی هفته گذشته از مذاکره فدراسیون الجزایر با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران پرده برداشته بود. این بار نیز از مذاکرات فوق سری با مرد پرتغالی را افشا کرد و شانس اول هدایت تیم ملی را سرمربی سرشناس پرتغالی عنوان کرد.

به گزارش فارس، کارلوس کی روش پس از  این اخبار مطرح شده از سوی رسانه های الجزایر با گذاشتن پستی بحث برانگیر و مبهم به نوعی به این اخبار واکنش نشان داد.