کد خبر: ۴۶۶۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶

به گزارش شفاف،  ارتش سوریه در جریان عملیات پاکسازی مناطق تحت اشغال تروریست‌ها در استان درعا، تسلیحات و هواپیماهای بدون سرنشین ساخت رژیم صهیونیستی را کشف کرد.

ارتش سوریه برای چندمین بار از کشف تسلیحات ساخت رژیم صهیونیستی در مناطق تحت اشغال تروریست‌ها خبر داد.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه چهارشنبه در عملیات پاکسازی خود در ریف استان درعا واقع در جنوب سوریه، تعدادی گلوله خمپاره و پهپادهای ساخت رژیم صهیونیستی را در روستای «عابدین» این استان کشف کرد.
ارتش سوریه دوشنبه این هفته نیز در عملیات پاکسازی شهرک‌های «بصر الحریر و ناحته» واقع در ریف شرقی درعا نیز مقادیر زیادی تسلیحات ساخت رژیم صهیونیستی کشف کرده بود.
نیروهای ارتش سوریه در عملیات‌های خود طی ماه‌های گذشته در استان‌ دیرالزور و محله‌های جنوبی شهر دمشق که تحت اشغال گروه تروریستی داعش بود، موفق به کشف تسلیحات صهیونیستی شده بود.
اخیراً مقامات اردنی با همکاری رژیم صهیونیستی بیش از 400 نفر از عناصر تروریستی موسوم به «کلاه سفیدها» را به اردن منتقل کردند. این عناصر نقش فعالی در اجرای سناریو حملات شیمیایی ادعایی در سوریه داشتند.
«بشار الجعفری»، نماینده دایم سوریه در سورای امنیت دیروز (سه‌شنبه) در سوچی روسیه گفت که رژیم صهیونیستی با همکاری کشورهای منطقه از تروریست‌ها در جنوب سوریه حمایت کرده است.

آخرین اخبار