کد خبر: ۴۶۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۹۰ درصد داوطلبان "مجاز" آزمون سراسری، کارنامه اولیه خود را دریافت کرده‌اند، اظهارکرد: انتخاب رشته آزمون سراسری از ۱۵ مرداد آغاز می‌شود.

به گزارش شفاف، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۹۰ درصد داوطلبان "مجاز" آزمون سراسری، کارنامه اولیه خود را دریافت کرده‌اند، اظهارکرد: انتخاب رشته آزمون سراسری از ۱۵ مرداد آغاز می‌شود.

دکتر توکلی در گفت‌وگویی ضمن اعلام این مطلب، اظهارکرد: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۹۷ به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه ۹۱۰ هزار و ۷۱۳ داوطلب حاضر در جلسه آزمون طبق برنامه زمانی مربوط بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۱۱ مرداد ۹۷ از تعداد ۹۱۰ هزار و ۷۱۳ داوطلب حاضر در جلسه آزمون تعداد ۸۲۰ هزار و ۷۶۹ نفر از داوطلبان نسبت به مشاهده و دریافت پرینت کارنامه خود اقدام کردند، به عبارت دیگر بیش از ۹۰ درصد داوطلبان کارنامه نتیجه اولیه خود در کنکور را دریافت کردند، لذا به سایر داوطلبان توصیه می‌شود برای اطلاع از وضعیت علمی خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین خاطرنشان کرد: انتخاب رشته داوطلبان مجاز در آزمون سراسری از ۱۵ مرداد آغاز و تا ۲۰ این ماه ادامه می‌یابد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار