کد خبر: ۴۶۶۵۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
سازگارنژاد:

استیضاح کنندگان وزیر کار بدانند که ما در روزهای عادی زندگی نمی‌کنیم

ملت ایران می‌توانند به تولیدات غذایی گیلان تکیه کنند

به گزارش شفاف، آیین تودیع محمود ایزددوست مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و معارفه عباس علیزاده به عنوان مدیر کل جدید، با حضور سازگارنژاد، معاون امور مجلس و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مصطفی سالاری، استاندار گیلان در سالن همایش‌های بانک ملی رشت برگزار شد.

معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی طی سخنانی با اشاره به اینکه افتخار می‌کنیم که غذای کشور در استان گیلان تولید می‌شود، اظهار داشت: ما قدرشناس مردم گیلان هستیم و ملت ایران می‌توانند به تولیدات استان گیلان تکیه کنند.

سازگارنژاد استیضاح را حق مجلس دانست و افزود: در شرایطی که کارگر به وزیر اعتماد دارد و وزیر به کارگران اعتماد دارد با استیضاح ساختار روانی وزارتخانه بهم ‌می‌خورد.

محمد امین سازگار نژاد با اعلام اینکه درزمان حاضر شرایط کشور بسیار حساس و مهم است گفت: دراین شرایط می‌طلبد تا همه دست در دست هم داده و برای ایران آباد تلاش کنیم.

معاون امور مجلس و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه باید نگاه منصفانه و عادلانه داشته باشیم، گفت: کسانی که همزمان طرح سوال از رییس جمهور و استیضاح وزیر کار را مطرح می‌کنند در شرایط امروز باید هوشمندی به خرج دهند.

آخرین اخبار