کد خبر: ۴۶۶۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱

هافبک منچستریونایتد فصل بعد هم در لیگ برتر انگلیس بازی خواهد کرد و به بارسلونا نخواهد پیوست.

به گزارش شفاف و به نقل از اسپورت، پل پوگبا با بارسلونا قرارداد امضا نخواهد کرد. در حالی که دو روز به پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده است منچستریونایتد مانع از خروج هافبک فرانسوی شد. باشگاه آبی اناری‌ها دیگر شانسی برای جذب بازیکن قهرمان جهان ندارد. تیم انگلیسی، پوگبا را غیر قابل انتقال عنوان کرد و ژوزه مورینیو هرگونه مذاکره‌ای را رد کرد.

بارسلونا می‌داند دیگر نمی‌تواند با هافبک فرانسوی قرارداد امضا کند اما همچنان امیدوار است تا شاید در دو روز آینده اتفاق دور از انتظاری رخ دهد.

مینو رایولا، مدیر برنامه پوگبا تلاش کرد تا باشگاه یونایتد را به جدایی این بازیکن راضی کند. هافبک فرانسوی دوست داشت دوباره در کنار آرتورو ویدال بازی کند (این دو بازیکن در یوونتوس پا به توپ بودند). مورینیو نقش مهمی در تغییر نظر باشگاه یونایتد داشت. از طرفی ارنستو والورده، خواهان پوگبا شده بود تا خط میانی آبی اناری‌ها تقویت شود.

در این شرایط تیم کاتالانی تلاش خواهد کرد تا این خط را تقویت کند. پیش از این می‌خواست با آدرین ربیو قرارداد امضا کند اما این انتقال تقریبا غیر ممکن شد. با این حال به نظر می‌رسد بارسلونا دوباره به سراغ این بازیکن برود.