کد خبر: ۴۶۷۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰

در این مملکت، در این چند سال چقدر پول از کشور خارج یا دزدی شده است؟آقای نماینده مجلس یا آقای ایکس! با مشکلات زیادی که در این مسیر برای ما پیش آمد یک بار آمدید جلو و یا یک بار عواملت به ما زنگ زدند که بیاییم مشکلات‌تان را حل کنیم؟ کسی که عمل کند دیگر شعار نمی‌دهد. ما یاد گرفتیم مرد عمل باشیم و اگر حرف بزنیم تا شاهرگ‌مان برای آن حرف پیش می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال سایپا که با اتهام هایی درباره نحوه هزینه کرد کمک های مردمی برای زلزله زدگان مواجه شده، با لحنی عصبانی و چهره ای برافروخته در نشست خبری امروز توضیحاتی ارایه کرد و گفت: آقایان به جای شعار دادن بیایند مشکلات مردم را حل و به دولت کمک کنند تا همه آرامش و آسایش داشته باشند.

به گزارش شفاف، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان درباره مسایل این روزهای جامعه ایران و مشکلات اقتصادی شدید مردم صحبت کرد.

سرمربی سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره اقداماتی که او درباره زلزله‌زدگان کرمانشاه انجام داده و اینکه نماینده مردم کرمانشاه درباره اقداماتش صحبت‌هایی کرده بود، تصریح کرد: اگر می‌خواهید به این سؤال پاسخ دهم باید حوصله داشته باشید تا کامل جواب دهم. متأسفانه خیلی وقت است ما عادت به شعار دادن کرده‌ایم. متأسفانه با تریبون ملت شعار می‌دهیم، اما در عمل متأسفانه چیزی نمی‌بینید. این چیزی که شما می‌گویید من در یک جای دیگر شنیده بودم. داریم کارهای قضایی‌اش را پیش می‌بریم. برای من فرق نمی‌کند چه کسی مقابلم باشد. من کارم را می‌کنم و این آقایان باید مقابل قانون پاسخگو باشند.

آخرین اخبار