کد خبر: ۴۶۷۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
رقابت‌های AVC CUP؛

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در رقابت‌های AVC کاپ گفت: اگرچه ویتنام با تیم اصلی بزرگسالان خود در این دوره از مسابقات شرکت کرده اما تهدیدی برای والیبال ایران به حساب نمی‌آمد.

به گزارش شفاف و به نقل از فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از پیروزی سه بر صفر ایران مقابل ویتنام اظهار داشت: بازی سختی نداشتیم. البته ویتنام دیروز بازی خوبی مقابل تایلند برگزار کرده بود اما چون در مرحله حذفی قرار داشتیم از ابتدا کار را با فشار بالا شروع کردیم و بازیکنان هم عملکرد خیلی خوبی داشتند.

وی افزود: ویتنام یک تیم معمولی بود و اگرچه با تیم اصلی بزرگسالان خود در این رقابت‌ها شرکت کرده است، نمی‌تواند تهدیدی برای والیبال ایران باشد. در کل زمان بازی بر جریان مسابقه حاکم بودیم و خیلی راحت به پیروزی رسیدیم.

وی درباره مسابقه بعدی ایران در مرحله نیمه‌نهایی گفت: در بازی بعدی احتمالا به مصاف چین تایپه یا قزاقستان می‌رویم که هر ۲ تیم‌های خوبی هستند و با تیم‌های اصلی خود که قرار است در بازی‌های آسیایی هم به میدان بروند، در این رقابت‌ها هم شرکت کرده‌اند.

عطایی گفت: تیم‌های قطر، تایلند، ویتنام، چین تایپه و قزاقستان با تیم اصلی بزرگسالان خود در AVC کاپ شرکت کرده‌اند و تجربه بالاتری نسبت به تیم ما دارند.