کد خبر: ۴۶۷۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس به انتقاد از اتفاقات روی سکوها که روی نتیجه تیم تاثیر گذاشت، پشت پرده سنگ پرانی ها در اهواز را فاش کرد و گفت که این کار توسط هواداران فولاد انجام شده است.

به گزارش شفاف، کامیابی نیا گفت: در زمان ورود به استادیوم ۵ دقیقه با سنگ از ما پذیرایی شد و یک ربع طول کشید تا به رختکن برویم. زمان گرم کردن هم این رفتار ادامه داشت و هیچ کس تمرکزی روی بازی نداشت.

مطمئنا در شرایط عادی هیچ وقت با استقلال به این شکل بازی نمی کردیم و به راحتی می توانستیم برنده بازی باشیم. در نظر بگیرید در یک ۴۵ دقیقه فقط ۶، ۷ بار داور بازی را به خاطر سنگ هایی که به بازیکنان پرتاب می شد قطع کرد. جالب تر اینکه در پایان فقط ۴ دقیقه وقت تلف شده گرفت. شرایط نرمالی نبود و قطع پیاپی بازی ما را کاملا بدون تمرکز و بدون برنامه کرد. پرتاب سنگ ها آنقدر زیاد بود که هیچ کس جرات نزدیک شدن به سمتی که حسین ماهینی حضور داشت را نداشت و آن قسمت از زمین کاملا پر از سنگ شده بود.

چیزی که مشخص است هواداران فولاد در این بازی به ورزشگاه آمده بودند تا انتقام بگیرند. دیروز که شیشه اتوبوس ما را شکستند و امروز(پنجشنبه) هم این اتفاقات افتاد. اگر یکی از آن سنگ ها به بچه های ما می خورد و اتفاقی می افتاد جوابگوی این بچه و خانواده شان چه کسی بود؟

آخرین اخبار