کد خبر: ۴۶۷۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
فرانسه مقصد قطعی هافبک ایران؛

سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بعد از منتفی شدن حضورش در لالیگا، راهی لیگ فرانسه می‌شود.

به گزارش شفاف، در حالی که سامان قدوس هفته گذشته به اسپانیا رفت و با تیم لالیگایی هوئسکا به توافق رسید، به یکباره رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد اعلام کرد که قدوس باید به سوئد برگردد و اجازه حضور در لالیگا را ندارد.

سایت «OP» سوئد در گزارشی به آخرین وضعیت سامان قدوس پرداخت و نوشت: «قدوس بعد از سفر به اسپانیا روز جمعه به سوئد بازگشت. در حال حاضر خبرهای جدید حاکی از رقابت دو باشگاه آمیان و رن فرانسه برای به خدمت گرفتن قدوس است. در حالی که عکس توافق قدوس با باشگاه هوئسکا منتشر شده بود، به یکباره مسائلی باعث شد کیندبرگ رئیس اوسترشوندس زیر این قرارداد بزند.»

در ادامه این گزارش به نقل از رئیس اوسترشوندس آمده است: « قدوس در حال حاضر آمادگی حضور در تیم دیگری را ندارد و ما هم قرارداد با هوئسکا امضا نکرده ایم.»

بر اساس اعلام سایت «MittMedia-Sport» قدوس روز جمعه در اوسترشوند دیده شده است در حالی که نشانه هایی از باشگاه جدید او مشخص است.

همچنین کیندبرگ گفت که دو باشگاه سطح بالای فرانسوی خواهان قدوس هستند. طبق ادعای سایت «FotbollDirekt» این دو باشگاه آمیان و رن فرانسه هستند و به زودی قدوس به یکی از این تیم ها می رود.

آخرین اخبار