کد خبر: ۴۶۷۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
فرمانده انتظامی شهرستان ویژه مرند:

فرمانده انتظامی شهرستان ویژه مرند از دستگیری اتباع بیگانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در طول ۵ ماهه گذشته ۱۰۲ نفر در این شهرستان از کشور‌های افغانستان، پاکستان و بنگلادش دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، سرهنگ کاظم دهقانی، فرمانده انتظامی شهرستان مرند  از دستگیری اتباع بیگانه خبر داد و گفت: برخی ترددهای اتباع بیگانه در محور یامچی صورت می گیرد که در طول ۵ ماهه گذشته ۱۰۲ نفر دستگیر شدند.

وی افزود: اتباع دستگیر شده بیشتر از کشورهای افغانستان، پاکستان و بنگلادش هستند که با هدف کار و اشتغال از این شهرستان به کشورهای همسایه مراجعت می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند ادامه داد: اکیپ گشت و پلیس اطلاعات به صورت روزانه محورهای مرند به ویژه شهر یامچی را زیر نظر دارند و در جهت ایجاد امنیت بیشتر مردم تلاش می کنند.

دهقانی در ادامه اظهار داشت: تعداد تماس ها با ۱۱۰ در شهرستان مرند در طول ۵ ماهه گذشته ۱۲ هزار و ۲۸۷ تماس بوده که حدود ۸ هزار تماس عملیاتی شده است.

کاهش قاچاق کالا در مرند

وی همچنین با اشاره به جدیت نیروی انتظامی در برخورد با مفاسد اقتصادی ابراز داشت: نیروی انتظامی در جهت لبیک به فرامین مقام معظم رهبری، طرح برخورد با مفاسد اقتصادی را از سال های گذشته جزو برنامه های اساسی و اولویت های خود قرار داده و به جدیت با مخلان اقتصادی برخورد خواهد کرد.

دهقانی تاکید کرد: شهرستان مرند سال گذشته در زمینه مبارزه با کالای قاچاق در استان، رتبه اول را کسب کرد، اما میزان قاچاق کالا نسبت به سال گذشته در این شهرستان کاهش پیدا کرده است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت حمایت از کالای ایرانی در این نهاد عنوان کرد: از کالاهای مشابه خارجی به هیچ عنوان در نیروی انتظامی استفاده نمی شود و در این مساله جزو اولین ها هستیم.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار