کد خبر: ۴۶۷۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
ادعای معاون وزیرورزش:

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش بار دیگر با اظهار نظر عجیب و ناشیانه اش خبر ساز شد. داورزنی که هر چند ماه یکبار جمله ای برای یادداشت در تاریخ به زبان می راند، به تازگی گفته است:«کسانی که در ورزشگاه‌ها اغتشاش ایجاد کردند، پول گرفته و خریداری شده‌ بودند.»

به گزارش شفاف، محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم رونمایی از سند ثبت جهانی چوگان به نام ایران در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: به محض ابلاغ این قانون ما آن را به صورت کامل اجرا می‌کنیم و همه کسانی که مشمول این قانون می‌شوند باید کنار بروند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش درباره ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش گفت: موضع وزارت ورزش این است که از تصمیم فدارسیون فوتبال در خصوص سرمربی تیم ملی حمایت کند، البته تا جایی که من اطلاع دارم کی‌روش تا پایان جام ملت‌های آسیا به کارش در تیم ملی ایران ادامه می‌دهد.

داورزنی درباره اغتشاشات به وجود آمده در هفته سوم لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: همه ما باید کمک کنیم که محیط ورزشگاه‌ها یک مکان امن باشد و نباید به دشمنان که بارها اعلام کرده‌اند از اغتشاشگران حمایت می‌کنند اجازه بدهیم که از این فضا سوء‌استفاده کنند. برای هر بازی 20 تا 30 هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند اما یکسری می‌خواهند از این فضا سوء‌استفاده کنند. همه دستگاه‌های امنیتی، باشگاه‌ها و هواداران مسئولند تا اجازه ندهند فضای ورزش آلوده به چنین مسائلی شود، در واقع انتظار از هواداران و باشگاه‌ها این است که فضا را آرام کنند و این که عده‌ای بخواهند از خط قرمزها عبور کنند قابل قبول نیست.

اغتشاشگران‌ورزشگاه‌اعتراف‌کردندکه‌پول‌گرفته‌بودند!

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: طبق اظهارات افراد دستگیر شده کسانی خریداری شده‌ و پول گرفته‌اند تا در ورزشگاه‌ها اغتشاش ایجاد کنند. در واقع این اتفاقات در روزهای اخیر فوتبالی و کار افراد مرتبط با این حوزه نبود و یکسری خریداری شده یا تحریک شده بودند. وزارت ورزش و دستگاه‌های امنیتی این موضوع را رصد می‌کنند و همه باید در این باره تلاش کنند تا محیط‌های ورزشی آرام باشند.

آخرین اخبار