کد خبر: ۴۶۷۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : رئیس ، مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شستا بهترین و کارآمدترین هیات مدیره ادوار شستا هستند و شفافیت و پاسخگویی شستا ضروری است و باید بیش از گذشته نهادینه شود .

به گزارش شفاف به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ، انوشیروان محسنی بندپی امروزدرنشست هم اندیشی و همدلی با مدیران عالی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در محل ساختمان مرکزی شستا  ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات دکتر ربیعی و تمامی دست اندرکاران و مدیران شستا با تبیین استراتژیها و برنامه های مدنظر در شستا افزود:شفافیت و گزارش ازاد اطلاعات از مباحث بسیار مهم است و برخی از مشکلات از عدم اطلاع رسانی و و کمبود شناخت ظرفیتها ، ماموریتها و عملکرد شستا نزد مسوولان ، قانون گذاران و اقشار مردم است و بر همین اساس باید با همه توان جهت تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی شایسته و کافی  و با تکرار صورت گیرد.

وی با تاکید بر اصلاح نظام بنگاه داری گفت : ضمن تسریع در واگذاریها و حل مشکلات موجود باید راههای جدیدی را برای محقق کردن فروش بنگاهها جستجو  و باید همزمان زنجیره ارزش  تکمیل کرد.

محسنی بندپی تصریح کرد :  با به کارگیری نیروهای متخصص و جوان بخصوص از درون مجموعه ها  ترکیب هیات مدیره ها را کارامد و با انگیزه کردو تلاش کرد با رشد بهره وری ، سرمایه و منافع صاحبان حقیقی به ویژه کارگران را حفظ کرد  و ارتقا داد.

 نشست با مدیران عالی شستا 

در این نشست همچنین نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، ترکان رئیس  هیات مدیره ،  لطفی مدیرعامل  و کرامتی معاون برنامه ریزی  شستا و  مخدومی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو و رضوانی فر مدیرعامل هلدینگ تیپیکو نقطه نطرات ، عملکرد و برنامه های انجام شده  را به تفسیر بیان کردند.