کد خبر: ۴۶۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۴

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با همه حاشیه‌هایی که در ابتدای فصل برای استقلال پیش آمد شفر خیلی خوب توانست این تیم را جمع کند اما نباید از دیدار برابر السد هراس داشته باشند.

به گزارش شفاف، محسن گروسی با اشاره به بازیهای استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: شانس آبی پوشان این گونه بود که لیگ را باید با تیم هایی آغاز می کردند که یا مدعی قهرمانی بودند یا مدعی کسب سهمیه. بازی اول با پیکان، بازی دوم با ذوب آهن و بازی سوم با تراکتورسازی. اما شاگردان شفر هرچه در لیگ پیش رفتند بهتر شدند و بازی به بازی توانستند شرایط شان را بهبود بخشند.

مهاجم سابق آبیها با اشاره به خریدهای جدید اضافه کرد: این تیم بازیکنان خوبی به خدمت گرفت که در راس آنها می‌توان از تبریزی، الحاجی گرو و همام طارق نام برد. ضمن این که بازیکنان جوان استقلال هم آینده دارانی هستند که هر کدام شان می‌توانند در آینده‌ای نزدیک از ستاره های فوتبال ایران باشند.

وی در خصوص دیدار با پارس جنوبی بیان داشت: این یک بازی سنگین برای شفر و بازیکنانش است. پارس جنوبی حالا دیگر آن تیم فصل گذشته کم تجربه نیست و یک فصل حضور در لیگ برتر را هم تجربه کرده است. بازی با پارس جنوبی یک بازی سنگی برای آبی پوشان است. به خصوص که این بازی در اوج فصل گرما و در شهر جم قرار است انجام شود. اصلی ترین حریف آبی پوشان در این میدان آب و هوای گرم و شرجی شهر جم است.

گروسی در خصوص آغاز طوفانی السد در لیگ ستارگان قطر بیان داشت: این که این تیم در رقابتهای داخلی اش ۱۰ گل بزند دلیل نمی شود که در آسیا هم بخواهد به هر تیمی ۱۰ تا گل بزند. البته السد کلا تیم خطرناکی است اما استقلال هم تیم کوچکی در آسیا نیست. شفر و بازیکنانش نباید با ترس مقابل السد بازی کنند چون اگر از این تیم بترسند آنوقت اتفاق خوبی برای آنها نخواهد افتاد. 

وی افزود: انجام بازی اول در تهران به ما کمک می کند و باید در تهران نتیجه‌ای بگیریم که در دوحه نگرانی زیادی نداشته باشیم و با استرس مقابل این تیم باتجربه بازی نکنیم.

کد خبر 4374220
منبع: مهر
آخرین اخبار