کد خبر: ۴۶۷۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴

به دنبال انتشار خبر لغو پرواز ظهر چهارشنبه ایلام - تهران و بروز درگیری بین مسافران این پرواز با کارکنان فرودگاه شهدای ایلام ، مدیر فرودگاه خبر درگیری فیزیکی را تکذیب کرد.

به گزارش شفاف، به دنبال انتشار خبر لغو پرواز ظهر چهارشنبه ایلام - تهران و بروز درگیری بین مسافران این پرواز با کارکنان فرودگاه شهدای ایلام ، مدیر فرودگاه خبر درگیری فیزیکی را تکذیب کرد.

برخی منابع خبری و به خصوص شبکه های اینترنتی فعال استان ایلام ساعتی پیش خبر از لغو پرواز ایلام به تهران دادند و اینکه لغو این پرواز موجب درگیری فیزیکی بین شماری از مسافران با عوامل فرودگاه شهدای ایلام شده است.

علی متانت مدیر فرودگاه ایلام در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص توضیح داد: شرکت هواپیمایی آسمان ظهر امروز 2 پرواز از این فرودگاه به تهران و مشهد داشت که هواپیما اختصاص یافته برای پرواز مشهد دارای مشکل فنی تشخیص داده شد.

وی افزود: مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان در مقابل این مشکل بنابر تشخیص و تصمیم خود پرواز ایلام - تهران را لغو کردند و با هواپیمای آن ، پرواز ایلام - مشهد را انجام دادند.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام اضافه کرد : لغو پرواز ایلام - تهران و اختصاص هواپیما آن به مقصد دیگر ، موجب نارضایتی مسافران ایلام - تهران شد بدون اینکه این اعتراض به نزاع بی انجامد.

متانت با ذکر اینکه کارشناسان شرکت آسمان هم اکنون در تلاش برای رفع نقص هواپیما و انتقال مسافران پرواز لغو شده هستند تصریح کرد: در هر صورت سلامت و ایمنی مسافران در اولویت است و تا اطمینان از رفع کامل مشکل فنی، امکان پرواز و انتقال مسافران از این طریق وجود ندارد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: تلاش می شود مسافرانی که دارای مشکل پزشکی و درمانی بوده و پرواز آنها ضرورت داشته باشد را از طریق شرکت های ماهان و ایران ایران به مقصد تهران جابجا کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار