کد خبر: ۴۶۷۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران:

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم‌اندیشی امروز صبح اعضای شورا گفت: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که افشانی بازنشسته نیست.

به گزارش شفاف، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در هشتادمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هم‌اندیشی امروز صبح در خصوص وضعیت بازنشستگی افشانی شهردار تهران صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که او بازنشسته نیست و هیچ مشکلی هم پیش نمی‌آید.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: شورای شهر تمام سعی خود را خواهد کرد تا در شهرداری تهران تغییر مدیریت نداشته باشیم.

وی افزود: در این جلسه بیشتر بحث بر سر قانون بود و نه آقای شهردار، چون قانون به مجلس شورای اسلامی برگشته و نکته‌ای که درج شد، این بود که تعداد زیادی از کارکنان شهرداری بازنشسته هستند و باید وضعیت‌شان روشن شود و نکته دیگر موضوع انتصابات و بانک شهر بود.

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: تصمیم بر آن شد که تلاش کنیم افشانی بتواند در مسند خود باقی بماند و با توجه به اینکه قانون هم به مجلس برگشته تلاش‌های دیگری هم می‌توان کرد و ان‌شاءالله بحث هم‌ترازی شهردار با وزرا را هم به میان خواهیم آورد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص انتصابات بانک شهر گفت: سهامداران بانک شهر نامزدهای خود را برای هیئت مدیره اعلام کرده‌اند و از طریق شهرداری تهران و پورتال بانکی به مرکزی معرفی شده‌اند و منتظریم که صلاحیت آن‌ها به تصویب بانک مرکزی برسد و سپس هیئت مدیره تشکیل شود و آنگاه مدیر عامل هم مشخص خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: