کد خبر: ۴۶۷۸۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
میلیون ها جایزه بدون قرعه کشی فقط با یک تراکنش

شرکت به پرداخت ملت، ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک جشنواره ایی تحت عنوان « عید تا عید»با شعار عید تو سکه کن را ازتاریخ 31/05/97 لغایت 08/06/97 همزمان با ایام مبارک عید قربان تا عید غدیر برگزار می کند.

در این جشنواره میلیون ها جایزه‌ینقدی و غیر نقدیبدون قرعه کشیبرای کاربران اپلیکیشن سکه به همراه قرعه کشی نهایی3 دستگاه خودرو پژو 206 به همراه 10 کمک هزینه سفر به جام ملت های آسیا برای قدردانی از همراهی کاربران محترم در نظر گرفته شده است.

جوایز بدون قرعه کشی جشنوارهبهشرح زیر می باشد:

کنسول بازیPS4 ، شارژ کیف پول 500 هزار ریالی تا 10 هزار ریالی،  سفرهای رایگان اسنپ،کد تخفیف سایت های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎‌بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار وچونک

کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از هر یک از خدماتخرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنت ، پرداخت جریمه خودرو و ... بطور قطعی برنده یکی از میلیون ها جایزهمعرفی شدهباشند.

نحوه دریافت شانس ازگردونه به این صورت در نظر گرفته شده است که به هر کاربر پس از انجام هر تراکنش بالای 10 امتیاز،یک شانس برای چرخاندن گردونه‌ی جوایز تعلق خواهد گرفت و کاربر با مراجعه به قسمت گردونه در اپلیکیشن و چرخاندن آن،  100% برنده‌ی یکی از جایزه ها می شود.

در پایان جشنواره، کلیه‌ی شرکت‌کنندگان جشنواره، در قرعه‌کشی جوایز اصلی نیز شرکت داده خواهند شد و هر کاربر به ازای هر  110 امتیاز بدست آورده از تراکنش ها 1 شانس برای برنده شدن جوایز قرعه کشی نهایی بدست می آورد.

جوایز نهایی  پایان جشنواره شامل 3 دستگاه خودرو پژو 206 و 10 کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا در امارات خواهد بود.

برای شرکت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه ی جوایز از میانمیلیون ها جایزه جشنواره و همچنین افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو 206 و سفر به جام ملت‌های آسیا تنها کافی است پس از نصب اپلیکیشن سکه، تراکنش‌های خود را با آن انجام دهید .

برای دریافت اپلیکشن و کسب اطلاعات بیش‌تر به سایت http://sekeh.behpardakht.com/eydtaeyd/ مراجعه فرمایید.