کد خبر: ۴۶۷۹۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ششم شهریورماه را آخرین مهلت برای انتخاب رشته دوره‌های با آزمون سراسری این دانشگاه و ویرایش رشته محل‌ها عنوان کرد.

به گزارش شفاف، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ششم شهریورماه را آخرین مهلت برای انتخاب رشته دوره‌های با آزمون سراسری این دانشگاه و ویرایش رشته محل‌ها عنوان کرد.

امیررضا شاهانی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: طبق اعلام صورت گرفته انتخاب رشته دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ششم شهریور انجام می‌شود و امکان ویرایش رشته محل ها نیز تا پایان مهلت اعلام شده فراهم است.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۰۰ کدرشته‌محل را انتخاب کنند. انتخاب داوطلبان در این دوره بر مبنای نمره کل کنکور سراسری سال ۹۷ است. در این دوره برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای پذیرش دانشجو خواهیم داشت .

شاهانی افزود: داوطلبان ابتدا از وجود رشته‌محل موردعلاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت هزینه دوره مربوطه کنند. این افراد می‌توانند با کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد هفت‌رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است به‌ عنوان رمز عبور، وارد سامانه شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شاهانی در پایان یادآور شد: داوطلبانی که رشته‌محل موردنظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است که درصورت تمایل می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزا اسلامی ثبت‌ نام کنند .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: