کد خبر: ۴۶۸۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱

معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ازکاهش خلافی خودروهای توقیف شده به مناسبت دهه ولایت یعنی از اول تا هفتم شهریورماه خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ ابوالفضل موسوی‌پور معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با اعلام خبر فوق اظهارداشت: پیرو دستور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، آن دسته از شهروندانی که خودرو یا موتورسیکلتشان به علت خلافی بالا در پارکینگ متوقف است می‌توانند در دهه ولایت یعنی از اول تا ۷ شهریورماه به ستاد ترخیص خودرو مراجعه کنند.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت تسهیلاتی را برای شهروندان مدنظر قرار داده است؛ بدین منظور در ستاد ترخیص خودرو در خیابان زنجان و ستاد ترخیص موتورسیکلت در بلوار خلیج فارس واحد رسیدگی به تخلفات و اخذ جرائم را به صورت موقت دایر کرده است.

وی گفت: در این واحد قاضی مربوطه مستقر است و به جرائم رسیدگی می‌کند؛ اگر نیاز باشد تخفیف اعمال شده و از میزان خلافی وسیله نقلیه کاسته می‌شود.

این مقام ارشد پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: مالکان خودرو یا موتورسیکلت‌های توقیف شده پس از پرداخت خلافی می‌توانند به ستاد ترخیص مراجعه کرده و برابر مقررات نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: