کد خبر: ۴۶۸۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳

حضور سوال برانگیز مسافران عراقی در خراسان و خوزستان، چند وقتی هست که سوژه کاربران مجازی شده، ویدئوهایی دست به دست می شود که حال خوبی ندارد و...قاعده این است که نباید به حرف و حدیث های مجازی اعتماد کرد اما خب در این مورد کاش کسی بیاید و روشنگری کند، کما این که عمر این شایعات طولانی شده و حالا امروز روزنامه شهروند هم در صفحه ی اولش به این موضوع اشاره کرده است.

به گزارش شفاف، حضور سوال برانگیز مسافران عراقی در خراسان و خوزستان، چند وقتی هست که سوژه کاربران مجازی شده، ویدئوهایی دست به دست می شود که حال خوبی ندارد و... قاعده این است که نباید به حرف و حدیث های مجازی اعتماد کرد اما خب در این مورد کاش کسی بیاید و روشنگری کند، کما این که عمر این شایعات طولانی شده و حالا امروز روزنامه شهروند هم در صفحه ی اولش به این موضوع اشاره کرده است.

کاربران توئیتر مدت هاست که به این حضور سوال برانگیز انتقاد دارند و البته در اینستاگرام و حتی در فضای عینی جامعه هم حرف هایی پیچیده است، این از آن دست خبرهایی است که واقعا امیدواریم تکذیب شود، تکذیب واقعی البته.

رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی در گفت و گو با شهروند: در شهرهایی مثل مشهد و قم مراوده و مراجعه افراد غیر ایرانی به خصوص عرب های عراق خیلی بیشتر مشهود است. حالا با مطرح شدن ازدواج موقت باید بیشتر مراقب باشیم.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: