کد خبر: ۴۶۸۰۷۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰

در روز نهم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ نمایندگان ایران مقابل حریفان‌شان قرار می‌گیرند.

به گزارش شفاف، مسابقات روز نهم بازی‌های آسیایی جاکارتا و پالمبانگ امروز (دوشنبه) در اماکن ورزشی مختلف این دو شهر برگزار می‌شود و نمایندگان ایران نیز در رشته‌های مختلف به تلاش خواهند پرداخت. مهمترین رقابت امروز بدون شک مسابقات دسته‌ فوق‌سنگین وزنه‌برداری است؛ جایی که دو نماینده ایران یعنی بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی روی تخته خواهند رفت. این دو وزنه‌بردار هر دو امید کسب مدال هستند و چه بسا بتوان کورسویی برای پس گرفتن رکورد جهان از «لاشا تالاخادزه» ازبکستانی هم داشت.

در این خبر به صورت لحظه به لحظه اخبار مربوط به حضور نمایندگان ایران در مسابقات امروز بازی‌های آسیایی 2018 پوشش داده می‌شود.

نتایج ورزشکاران ایران به شرح زیر است:

کاراته
- وزن 68- کیلوگرم بانوان: پگاه زنگنه با توجه به قرعه استراحت در دور اول در نخستین دیدار خود در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از قزاقستان قرار گرفت و این رقابت در نهایت بدون کسب امتیاز پایان یافت تا بر اساس قانون هانتی (رای داوران) نماینده ایران بازنده اعلام شود. با صعود حریف قزاق به فینال٬ زنگنه هم راهی جدول شانس مجدد شد. وی‌در رپه‌شارژ با حساب 3 بر صفر از سد «دیلدور آنا دوردیوا» از ازبکستان گذشت و به دیدار رده‌بندی رسید تا برای کسب مدال برنز تلاش کند.
- وزن 75- کیلوگرم مردان:بهمن عسگری در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل عبدل باسط وحیدی حریف افغانستانی قرار گرفت و با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید.

قایقرانی
- کانوپولو: تیم کانوپولو مردان با نتیجه16 بر یک میزبان مسابقات اندونزی را شکست داد. مسابقات این ماده آزمایشی است و در جدول مدال قرار ندارد.

آخرین اخبار