کد خبر: ۴۶۸۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸

در هفته سوم رقابت‌های لیگ فرانسه یک اتفاق خاص رخ داد و آن اینکه سامان قدوس به عنوان نخستین لژیونر ایرانی لوشامپیونه توانست در نخستین دیدار خود گلزنی کند.

سامان قدوس

به  گزارش شفاف، هفته سوم رقابت‌های لیگ فرانسه به پایان رسید.

پاری ‌سن‌ ژرمن مدافع عنوان قهرمانی سومین پیروزی پیاپی خود را به دست آورد تا به صدرنشینی خود ادامه دهد.

تیم پاریسی توانست در هفته سوم با درخشش مثلث مرگ خود آنژه را با نتیجه‌ سه بر یک از پیش رو بردارد.

کاوانی، نیمار و ام‌باپه  گل های پاری ‌سن‌ ژرمن را در این دیدار به ثمر رساندند.

یکی از عجیب ترین نتیجه‌ها در دیدار نیس و دیژون رقم خورد تا جایی که نیس با هدایت ویرا شکست سنگینی را متحمل شد و در ورزشگاه خانگی خود برابر دیژون با چهار گل تن به شکست داد.

دیژون با پیروزی که در این دیدار به دست آورد شگفتی ساز فصل جاری لقب کرد و با 9 امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم جای گرفت.

و اما  آمیان که به تازگی سامان قدوس را به خدمت گرفت نخستین پیروزی فصلش را به دست آورد و توانست با نتیجه‌ چهار بر یک استاد رمس را از  پیش رو برداشت.

قدوس در این دیدار که برای نخستین بار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت توانست گل بسیار زیبایی را به ثمر رساند تا یکی از  اتفاقات خاص هفته سوم را رقم زند.

و اما  موناکو که یکی از  شانس های قهرمانی در فصل جاری است ناامید کننده ظاهر شد و با نتیجه‌ دو بر یک برابر بوردو تن به شکست داد تا از سه بازی خود تنها چهار امتیاز به دست آورد.

در آخرین بازی هم مارسی در ورزشگاه خانگی خود از  پس رن برنیامد و با تساوی دو بر دو متوقف شد.

 خبر دیگر درباره لیگ فرانسه این که تیری آنری با سران باشگاه بوردو به توافق رسیده و به احتمال خیلی زیاد هدایت این تیم را بر عهده گیرد.

 با وجود این که نیمار و ام‌باپه  در دیدار برابر آنژه درخشیدند اما  همچنان خبرهای زیادی درباره اختلاف این دو بازیکن به گوش می‌رسد.

 با آمدن توخل یکی از  ستاره های پاری ‌سن‌ ژرمن احیا شده است  و او کسی جز آنخل دی ماریا نیست که ستایش سرمربی آلمانی تیم پاریسی را به دنبال داشته است.

آخرین اخبار