کد خبر: ۴۶۸۲۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

رئیس اتحادیه هتل‌داران خراسان رضوی گفت: خبر مربوط به حواشی سفر مردان عراقی به ایران به شکل نادرستی منعکس شده و اصل این خبر تکذیب می‌شود.

به گزارش شفاف، رئیس اتحادیه هتل‌داران خراسان رضوی گفت: خبر مربوط به حواشی سفر مردان عراقی به ایران به شکل نادرستی منعکس شده و اصل این خبر تکذیب می‌شود.

محمد قانعی در این خصوص اظهار کرد: حضور گردشگران در تمام نقاط دنیا ممکن است حاشیه‌هایی را با خود به همراه داشته باشد که هیچ آمار و مستنداتی هم از آن در دست نیست.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد در اثر استنباط اشتباه از مطالب عنوان شده در مصاحبه با روزنامه شهروند، خبر به شکلی نادرست منعکس شده و شرایط را برای سوء استفاده برخی افراد و شبکه‌های معاند فراهم آورده است.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی تصریح کرد: مهم‌ترین مسئله در شرایط موجود آن است که از فرصت حضور گردشگران خارجی از جمله شیعیان عراقی بیشترین استفاده‌ی اقتصادی و فرهنگی را برای رونق شهر ببریم و همچنین با دید واقع‌بینانه و بررسی آسیب‌های موجود، از بروز مشکلات پیشگیری کنیم.

قانعی خاطرنشان کرد: در پایان اضافه می‌کنم برابر قانون در هیچ یک از هتل‌ها به هیچ عنوان پذیرش بانوان ایرانی با مردان غیرایرانی انجام نمی‌شود و قوانین کنترلی بسیار سخت‌گیرانه‌ای در این زمینه وجوددارد؛ لیکن در مورد اماکن اقامتی غیرمجاز متاسفانه کنترل و نظارتی انجام نمی‌شود و آسیب‌ها در این بخش‌ها می بایست شناسایی و ردیابی شود.

 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار