کد خبر: ۴۶۸۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن‌پور پس از اتمام سریال «پدر» از شبکه دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش شفاف، سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن‌پور پس از اتمام سریال «پدر» از شبکه دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

آغاز «بازی نقاب‌ها» با پایان «پدر»

سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن‌پور و تهیه‌کنندگی علی مهام یک ملودرام عاشقانه است که در زیر لایه‌های قصه به ماجرای مافیای گندم و تبعات آن می‌پردازد.

قصه این سریال درباره اتفاقات میان دو طایفه ترکمن است که سال‌هاست با هم کدورت و دشمنی دارند و بازی روزگار سرنوشتی متفاوت را برای آنها رقم می‌زند و مساله دو عشق بین این دو طایفه ایجاد می‌شود که قصه پیرامون رابطه نفرت و عشق بین این دو طایفه را روایت می‌کند. از آنجا که ترکمن‌ها را با عناصر اسب و گندم می‌شناسند، این چند عنصر در این سریال نمود پررنگی پیدا کرده است.

آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، سیما خضرآبادی، رزیتا غفاری، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی، یلدا قشقایی، مهسا هاشمی، رقیه نوچمنی، علی اصغر کیانی، فاطمه حسینی و … گروه بازیگران سریال را تشکیل داده‌اند.

همچنین امشب ششم شهریور ماه تکرار شب گذشته سریال «پدر» روانه آنتن خواهد شد. علت این اتفاق به سبب هم‌پوشانی مسابقه فوتبال شب گذشته با قسمت سی و یکم است که این قسمت از سریال امشب مجددا پخش خواهد شد.

قسمت پایانی سریال «پدر» چهارشنبه هفتم شهریور ساعت ۲۱:۳۰ از این شبکه روانه آنتن خواهد شد و بازپخش آن ۱:۳۰ بامداد، ۱۲ و ۱۶ خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: