کد خبر: ۴۶۸۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

این ادعا(حضور مسافران عراقی برای در یافت خدمات جنسی در خوزستان و خراسان و مازندران) نه تنها تشویش اذهان عمومی را به دنبال داشت بلکه فرصتی به رسانه‌های معاند داد تا با بزرگنمایی آمار ارائه شده در راستای تخریب روابط ایران و عراق در نزدیکی ماه محرم و مراسم پیاده‌روی اربعین تلاش کنند.

به گزارش شفاف، این ادعا(حضور مسافران عراقی برای در یافت خدمات جنسی در خوزستان و خراسان و مازندران) نه تنها تشویش اذهان عمومی را به دنبال داشت بلکه فرصتی به رسانه‌های معاند داد تا با بزرگنمایی آمار ارائه شده در راستای تخریب روابط ایران و عراق در نزدیکی ماه محرم و مراسم پیاده‌روی اربعین تلاش کنند. پیش‌بینی بقیه ماجرا زیاد سخت نیست: کل پیاده نظام رسانه‌ای - تبلیغاتی مورد نظر در حرکتی هماهنگ شروع به دست به دست کردن این گزارش، با دادن شاخ و برگ و پیچ و تاب‌های بسیار کردند.

در چنین شرایط اقتصادی که ایران درگیر موضوع کاهش ارزش پول ملی و تورم فزاینده است که آثار آن شامل همه بخش‌های آن شده، گردشگران کشورهای همسایه یعنی عراق، افغانستان، ترکیه و آذربایجان تابستان امسال بیش از هر زمان دیگری به ایران سفر کرده‌اند.

اما این اتهامات سنگین تنها متوجه گردشگران عراقی آن هم در برهه کوتاه مانده به ماه محرم و صفر و مراسم اربعین و حضور ایرانی‌ها در عراق شده است.

تردیدی نیست که ادامه چنین ادعاهای غیر مستند و فاقد ارزش و غیراخلاقی علاوه‌بر تضعیف صنعت گردشگری ایران باعث ایجاد فضای ستیز و تنش میان شهروندان دو کشور همسایه خواهد شد.

منبع: روزنامه کیهان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: