کد خبر: ۴۶۸۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲

پیشکسوت آبی پوشان گفت: اگر می‌بینیم استقلال امروز در این شرایط است که در خانه مغلوب السد می‌شود، به خاطر اشتباهات بزرگی است که خیلی‌ها انجام دادند.

به گزارش شفاف، اکبر کارگرجم در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: هیچ یک از هواداران و پیشکسوتان از شرایط کنونی این تیم رضایت ندارند. متاسفانه اوضاع در فصل جاری چندان به کام نیست و رضایت ما پیشکسوتان را هم به همراه ندارد.

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه افزود: شکست مقابل  السد اصلا حادثه نبود و منطق فوتبال ما را به سمت این شکست برد. این شکست فرایند روند اشتباهی است که سالهاست این باشگاه با آن درگیر است. من دنبال مقصر نمی‌گردم و نمی‌خواهم بگویم فلان آقا در گذشته چه کرد و فلانی در حال چه می‌کند. اما روزهای تلخی که با آن مواجه هستیم حاصل اشتباهات بزرگی است که ماه هاست در حال تکرار است.

کارگرجم ادامه داد: امید ما به بازی برگشت است و این که بتوانیم با اتفاقات و حوادث فوتبالی جواز صعود به مرحله بعدی را بگیریم چون منطق فوتبال شانسی در بازی برگشت به ما نمی‌دهد. 

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نقل و انتقالات این تیم بیان داشت: در سالی که باشگاه کمترین مشکل مالی را داشت، هزینه‌ها خوب مدیریت نشد. از بازیکن خاصی نام نمی‌آورم اما برخی بازیکنان هستند که در حد استقلال نیستند و با قراردادهای گزافی جذب شدند و قطعا در این فصل نمی‌توانند کمک چندانی به تیم کنند. در حالی که می‌شد این مبالغ را برای حفظ ستاره‌هایی که بر سر مسائل مالی جدا شدند هزینه کرد.

کاپیتان سالهای دور استقلال خاطرنشان ساخت: این تیم متعلق به ما می‌باشد و باید در حد توان هوای آن را داشته باشیم. اما امیدوارم شرایط در بازی برگشت به نوعی باشد مدیران و اعضای کادر فنی بیشتر از این شرمنده هواداران نشوند.