کد خبر: ۴۶۸۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹

«قصه‌های حسنی» دوره ۶ جلدی اثر محمدرضا یوسفی، مژگان شیخی و محمدرضا شمس بازنشر شد.

به گزارش شفاف، «قصه‌های حسنی» دوره ۶ جلدی اثر محمدرضا یوسفی، مژگان شیخی و محمدرضا شمس بازنشر شد.

بر اساس این گزارش، قصه‌های حسنی مجموعه ۶ کتاب با نام‌های حسنی به مکتب نمی‌رفت، حسنی را خواب برده، حسنی و گل خندان، حسنی به خانه ‌اش نرسید، حسنی و دیو و حسنی و کلاغ است که شامل ۷۲ قصه ، مثل و متل با موضوع‌ها و شخصیت‌های مختلف است. در این مجموعه قصه‌های زیبایی گرد آمده است که بسیاری از آنها بر اساس ضرب المثل‌ها و متل‌های قدیمی پدید آمده است. شیوه نگارش این داستان‌ها نیز مانند افسانه‌ها و حکایت‌های عامیانه است.

این اثر در پایان کتاب فارسی دوم دبستان به عنوان کتاب مناسب معرفی شده است و به عنوان بهترین تصویرگری متن و طرح جلد خردسالان و کودکان در ششمین جشنواره کانون در سال ۷۶ معرفی شده است.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی این کتاب را در وزیری کوتاه، نوبت چاپ هجدهم، تیراژ ۱۶۵۰ نسخه و قیمت ۲۲۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

برای تهیه‌ این کتاب‌ علاوه بر مراجعه به کتاب فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.org  نشر قدیانی نیز مراجعه کنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی از تازه‌های نشر آن نیز با خبر خواهید شد.